[Večerní souhrn článků] • Aktivní bitcoinové adresy vzrostly o 30 % • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Aktivní bitcoinové adresy vzrostly o 30 %

Data analytické společnosti Glassnode ukazují, že nejdůležitější kryptoměna světa zaznamenala v posledním týdnu nárůst aktivních adres. Aktivní BTC adresy vzrostly o 30 % z 250 000 na 325 000. Jedná se tak o velmi vysoký nárůst oproti předchozím obdobím.[1]

Analýzy a trhy

02.08.21 Technická analýza BTC/USD – co nám říká měsíční a týdenní graf?

Máme nový týden, což automaticky znamená analýzu na Bitcoin (BTC). Bitcoinu jsme se v textové formě několik dní nevěnovali, akorát jsme si zpracovali krátké shrnutí formou včerejší video analýzy. Vzhledem k tomu, že červenec je u konce, podíváme se kromě týdenního grafu i na měsíční graf.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Konečně pozitivní korekce – co se vyplatí na BTC tento týden sledovat?

Bitcoin (BTC) je na začátku nového týdne na rozcestí, pohybuje se kolem 40 000 USD, ale v růstu mu brání vážné překážky. Po působivém víkendu, kdy se cena dostala nad 42 500 USD, přišel pokles a BTC/USD ztratil hranici 40 000 USD. Obrat a konsolidace byly všeobecně očekávány.

Cardano se možná chystá na 800% rally, říká kryptoanalytik Michaël van de Poppe

Cardano – mince, která aktuálně zaujímá pozici 5. největší kryptoměny dle tržní kapitalizace – podle analytika Michaëla van de Poppe může mít před sebou zajímavý růst o stovky procent.

Objem obchodování ETH rostl rychleji než BTC

V první polovině letošního roku rostly objemy obchodování ETH mnohem rychleji než BTC. Objem obchodování Etherea se za první polovinu 2021 zvýšil o 1 461 %. Pro obě kryptoměny se letošní rok prozatím vydařil.

Jihokorejský regulátor údajně zavře 11 kryptoburz

Nejvyšší korejský finanční regulátor, Komise pro finanční služby, údajně plánuje kvůli podezření z podvodu zavřít téměř tucet místních kryptoměnových burz.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: