Cardano se možná chystá na 800% rally, říká kryptoanalytik Michaël van de Poppe

3
(2)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Cardano – mince, která aktuálně zaujímá pozici 5. největší kryptoměny dle tržní kapitalizace – podle analytika Michaëla van de Poppe může mít před sebou zajímavý růst o stovky procent.

Michaël van de Poppe o růstu Cardana

Populární kryptoanalytik říká, že investořI, kteří si koupili Cardano (ADA) do svých portfolií, můžou být letos svědky další velké cenové rally. Michaël van de Poppe zároveň říká, že Cardano je od konce června v sestupném trendu proti Bitcoinu. Dvě klíčové cenové supportní úrovně můsí zůstat zachovány, aby se ADA mohla odrazit k dalšímu růstu.

Michaël van de Poppe uvedl:

“[Cardano] zde pěkně konsoliduje nebo koriguje. Dříve to byl jeden z největších běžců roku 2021, zvláště ten s největším humbukem.“

Pokud jde o zmíněné supporty, jako první úroveň podpory analytik vyzdvihuje oblast 1,33 $ a druhou zásadní úroveň podpory vidí kolem 1,16 USD. V době přípravy článku přitom stojí jednotka 5. největší kryptoměny 1,32 dolaru, což naznačuje boj o první zmíněnou oblast.

Co dále?

Van de Poppe dále říká, že Cardano musí prolomit úroveň 3 500 satoshi, což v současné době odpovídá zhruba ceně 1,45 dolaru. To by mohlo vyvolat další pohyb vzhůru. Cenovka ADA bude pochopitelně záviset také na směřování Bitcoinu, který tradičně řídí celý kryptomarket.

Pokud jde o avizovanou bullish predikci, Michaël van de Poppe uvedl:

“Pokud uděláme dno kolem 2 800 satoshi [asi 1,16 USD], můžeme vidět 170% a obvykle přestřelení 190% ceny v páru s Bitcoinem.

Také očekávám, že se hodnotě Bitcoinu vůči americkému dolaru bude dobře dařit. Pokud se tedy dostaneme do tohoto regionu, pravděpodobně to povede k 400% až 800% posunu hodnoty v amerických dolarech, zvláště vzhledem k tomu, že se trh znovu zahřeje.“

Cardano cílí na miliardy uživatelů

Generální ředitel vývojářské společnosti Input Output Hong Kong (IOHK) Charles Hoskinson v květnu uvedl, že Cardano je postaveno tak, aby poskytovalo služby miliardám uživatelů po celém světě.

Hoskinson říká, že tuto věc aktivně řeší:

„Cílem Cardana je zeptat se: Kam musíme jít? Co pro to musíme udělat, abychom měli ekosystém s miliardou lidí, ne ekosystém s milionem, a abychom byli schopni udržitelně zajistit finanční provozní systém?“

Závěr

Kryptoměna Cardano se dostala do hledáčku analytika Michaëla van de Poppe. Ten říká, že ADA může mít před sebou zajímavý růst o stovky procent. Úspěch této predikce bude záviset na úspěšném nasazení smart kontraktů, ale i na širším trhu a vývoji ceny BTC.

Pozor! Článek není investiční radou. Investice do kryptoměn jsou spojeny s rizikem. Udělejte si vlastní průzkum.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: