[Večerní souhrn článků] • FIFA oznamuje partnerství s Algorand, cena raketově vzrostla • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

FIFA oznamuje partnerství s Algorand, cena raketově vzrostla

Kryptoměnová společnost Algorand se oficiálně stala partnerem mezinárodní fotbalové asociace FIFA. Podle oficiální zprávy se Algorand stane blockchainovou platformou FIFA a poskytne fotbalové organizaci řešení peněženky založené na blockchainu. Cena tokenu ALGO tak vzrostla o více než 20 %. [1]

Analýzy a trhy

03.05.22 Technická analýza BTC/USD – Ne, není tam nic. Od IX..

Poslední dva dny se na mě valí analýzy typu “bear vlajka proražena” či “signál pro down” nebo i “support flagu proražen” atd. Ano, jak můžete předpokládat už předem, já si nic takového nemyslím a považuju to za nesmyslné výkřiky.

03.05.22 Analýza BTC/USD – všichni čekají na Fed, o kolik zvýší sazby?

Bitcoin (BTC) nemá na růžích ustláno, což jsme si dostatečně objasnili včera na měsíčním grafu. Dnes se koukneme na týdenní graf, kde mohu rovnou říct, že close z minulého týdne na mne působí velmi neutrálně.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Ethereum Privacy Layer Recruiter tvrdí, že vedl rozhovor se severokorejským hackerem o práci

Jonathan Wu, vedoucí růstu sítě Aztec, tvrdí, že možná vedl pohovor se severokorejským hackerem o práci v Privacy Layer protokolu druhé vrstvy (L2) Etherea.

Polkadot (DOT) vs. cosmos (ATOM): Coin Bureau porovnal potenciál dvou podobných projektů

Coin Bureau informoval svých 2,03 milionu odběratelů na YouTube o svých očekáváních od interoperabilních kryptoměn polkadot (DOT) a cosmos (ATOM).

Hayes: Bitcoin může dosáhnout 1 milionů dolarů

Spoluzakladatel a bývalý generální ředitel kryptoměnové burzy BitMEX, Arthur Hayes, ve svém nedávném blogovém příspěvku popsal, jak by se bitcoin za osm let mohl obchodovat okolo 1 milionu amerických dolarů. Co dalšího prohlásil bývalý CEO populární kryptoburzy?

SEC zdvojnásobuje regulaci kryptoměn a přijme další pracovníky

Americká komise pro cenné papíry a burzy (SEC) v úterý oznámila, že téměř zdvojnásobí počet pracovníků odpovědných za ochranu investorů na trzích s kryptoměnami.

Warren Buffett: Kdybyste mi nabídli všechny bitcoiny za 25 dolarů, nevzal bych si je

Miliardář a známý investor Warren Buffett se opět obul do bitcoinu (BTC) a nechal se slyšet, že by si “nevzal” všechny BTC na světě, i kdyby stály pouhých 25 dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img