[Večerní souhrn článků] • Počet pracovních míst v kryptu raketově roste • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Počet pracovních míst v kryptu raketově roste

Podle portálu LinkedIn počet pracovních nabídek s výrazy jako Bitcoin, Ethereum, blockchain či kryptoměna vzrostly za minulý rok o neuvěřitelných 395 %. Pro letošní rok se očekává, že růstový trend buda nadále pokračovat. [1]

Analýzy a trhy

17.01.22 Technická analýza BTC/USD – potvrzuje týdenní close lokální dno?

Bitcoin (BTC) definitivně ukončil další týden, s čímž tedy logicky přišla i finální podoba týdenní svíce. Jak jsem říkal v nedělní video analýze, k žádnému výraznějšímu pohybu během neděle již nedošlo. Tento odhad není až tak komplikovaný, když celý minulý rok byly víkendy spíše klidnější.

17.01.21 [Přehled trhu a BTC] Klíčový týden pro Bitcoin !

Celková tržní kapitalizace kryptoměn byla 2.05 bilionu dolarů, s nárůstem o 0.53 procenta za posledních 24 hodin. Kromě toho byl celý objem kryptotrhu za předchozích 24 hodin přibližně 64 miliardy dolarů, i když poklesl o 2,9 procenta.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Malajsijská centrální banka testuje efektivitu CBDC

Malajsijská centrální banka, známá také jako Bank Negara Malaysia (BNM), nedávno odpověděla na dotaz agentury Bloomberg ohledně testování digitální měny centrální banky (CBDC). BNM zkoumá užitečnost vytvoření a využití kryptoměny pro národ.

30 až 60% rally na bitcoinu může být za rohem: Justin Bennett

Justin Bennett říká, že kryptoinvestory a obchodníky čeká rally na trhu s bitcoinem (BTC). Ve svém scénáři počítá s desítkami procent.

DappRadar: Blockchainové hry jsou na vzestupu

Nedávná zpráva společnosti DappRadar, monitorující svět DeFi a her založených na blockchainu, ukazuje, že nedávný pokles kryptoměn neměl přímý vliv na blockchainové hry a NFT. Hry jsou tak stále na vzestupu.

Projekt metaverse Pavia debutuje na blockchainu Cardano

Zatímco metaverzní hry založené na Ethereu, jako je The Sandbox, zaznamenaly exponenciální nárůst, investoři stále hledají možnosti pro budování projektů na stabilních sítích PoS, jako je Cardano.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: