Projekt metaverse Pavia debutuje na blockchainu Cardano

3.7
(3)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Zatímco metaverzní hry založené na Ethereu, jako je The Sandbox, zaznamenaly exponenciální nárůst, investoři stále hledají možnosti pro budování projektů na stabilních sítích PoS, jako je Cardano.

Stojí vstup herní aplikace Pavie do ekosystému Cardono za aktuálním růstem tokenu ADA?

Metaverse na Cardano

Pavia, nedávno spuštěná herní aplikace na blockchainu Cardano, má pro tento rok velké plány. Doposud projekt vydal nejméně 100 000 „pozemkových balíků“, z nichž každý je ražen jako Cardano NFT (CNFT) s jedinečným číslem na základě souřadnic. Více než 60 % pozemků bylo předprodáno již v říjnu a listopadu loňského roku. Zbytek se má začít prodávat v tomto čtvrtletí.

Podle oficiálních stránek má Pavia více než 8 300 vlastníků pozemků. V této fázi však nemohou navštívit nebo rozmístit žádný obsah na svůj příslušný pozemek. Platforma odhalila, že tým pracuje „na poskytnutí herního zážitku Pavia“.

Podobně jako u jiných projektů metaverse má Pavia také měnu ve hře – PAVIA – používanou pro užitkové účely v rámci svého ekosystému metaverse. 25 % tohoto nativního tokenu bylo dodáno vlastníkům půdy Pavia NFT hned v prosinci 2021.

Pavia také odhalila partnerství s platformou avatarů pro různé hry pro metaverse, aby uživatelům umožnila navrhnout si vlastního avatara kompatibilního mimo ekosystém Pavia ve více než 700 aplikacích a hrách.

Pohyb vpřed

V prvním čtvrtletí roku 2022 má Pavia v úmyslu přidat likviditu na decentralizované burzy Cardano [DEX] a prozkoumat cross-chain likviditu.

Plánuje také prozkoumat aktivity na platformě, gamifikace atd. V následujícím čtvrtletí si projekt klade za cíl shromáždit veškerou zpětnou vazbu a „vytvořit začátek pro vzhled a dojem ze zážitku Pavia.io ve hře“ a zdvojnásobit interoperabilitu. Během třetího a čtvrtého čtvrtletí bude Pavia Plaza hostit první živou akci, začne také testování portálů Pavia.

Závěr

Kryptoměna ADA během posledních 24 hodin vzrostla o více než 14 % na hodnotu kolem 1,5 USD. Katalyzátorem může být také přesun Cardana do další fáze s názvem BASHO.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: