[Večerní souhrn článků] • Solana vzrostla o 50 % • a další články

5
(6)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Solana vzrostla o 50 %

Cena tokenu SOL za dva týdny vzrostla o 50 % a stále roste. Někteří analytici ale uvádějí, že bude těžké udržet hranici 120 amerických dolarů. Cena rostla také díky integraci s platformou OpenSea. V době psaní zprávy se cena SOL pohybuje okolo 124 USD dle KMC.[1]

Analýzy a trhy

YouTube video

30.03.22 Analýza BTC/USD – trh je silný, ale hlubší korekce je možná

Bitcoin (BTC) se po průrazu ze sledovaného trianglu nijak moc nepohnul. Respektive dochází ke konsolidaci S/R levelu 47 000 USD. Čili price action z posledních cca 48 hodin je ryze korektivní.

30.03.22 [Přehled trhu a BTC, ETH] BTC a ETH a altcoiny pokračují v růstu

Bitcoin (BTC) se snaží udržet býčí dynamiku nad 47 000 USD. Býci prolomili počáteční rezistenci na 45 000 USD. V současné době bitcoin čelí odmítnutí na 47 500 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Britský finanční dohled prodlužuje lhůtu pro registraci některých kryptografických firem

Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority prodloužil dočasný registrační status některých firem nabízejících krypto služby i po uplynutí páteční lhůty.

Většina Američanů věří, že kryptoměny způsobí revoluci ve financích

Nový průzkum uvádí, že více než polovina Američanů si myslí, že krypto aktiva jsou budoucností či revolucí financí.

Kanadská Alberta se chce stát kryptoměnovým centrem

Vedení kanadského státu Alberta podle nedávných zpráv chce podporovat inovace v sektoru finančních služeb, zkoumat nové produkty a služby a přitahovat investory do nově vznikajících technologických firem.

Na síti Cardano vidíme příliv nových velryb i institucionálních investorů

Podle grafu poskytnutého on-chain datovým agregátorem Santiment byla síť Cardano svědkem přílivu velkých investorů (známých jako velryby). Nárůst adres velryb od 21. března představoval 1,7 %.

Grayscale: Pokud bude naše žádost o spotové ETF na bitcoiny zamítnuta, zvážíme žalobu na SEC

Společnost Grayscale Investments naznačila zajímavý možný krok. Pokud totiž Komise pro cenné papíry (SEC) zamítne její návrh na spotový bitcoinový ETF (Exchange-traded fund), je možné, že se rozhodne na regulační úřad podat žalobu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: