[Večerní souhrn článků] • Salvador odkládá spuštění svých dluhopisů • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Salvador odkládá spuštění svých dluhopisů

Salvadorská vláda oznámila odklad svých volcano bonds. Sopkové dluhopisy spolu s projektem bitcoinového města se odkládá. Vláda uvádí, že odklad je způsobený nevlídnou politickou situací ve světě. [1]

Analýzy a trhy

21.03.22 Analýza BTC/USD – bearish cross dvou klíčových klouzavých průměrů

Bitcoin (BTC) po relativně dlouhé konečně zavřel celý týden v nějaké kladné podobě. Je to posun vpřed? Má to vůbec význam? Může to odstartovat další cenový růst?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Burzy vidí odcházet miliardy v bitcoinu

Bitcoin se drží nad hranicí 40 000 dolarů i nadále, protože trh zahajuje další týden obchodování. Víkend byl pro investory jako na horské dráze, ale od té doby se ceny začaly vyrovnávat.

Gupta: Bitcoin by mohl být alternativou zlata

Generální ředitel jedné z největších singapurských bank, Piyush Gupta, v nedávném rozhovoru uvedl, že kryptoměny by se mohly jednoho dne proměnit v alternativu ke zlatu a hrát důležitou roli v současném měnovém systém.

Válka na Ukrajině odhalila pravou podstatu kryptoměn

Když vypukl rusko-ukrajinský konflikt, trhy zachvátily otřesy – index S&P 500 a fiat měny se propadly, zatímco ceny ropy a dalších komodit prudce vzrostly v obavách z přerušení dodávek. Přestože trhy s kryptoměnami zpočátku také utrpěly propad, bitcoin se udržel.

3 nejdůležitější metriky u DeFi spekulací

V dnešním dílu seriálu zaměřeného na svět decentralizovaných financí, který vychází ve spolupráci s Crypto Kingdom, se podíváme na ty nejdůležitější DeFi metriky, které stojí za to sledovat při svých spekulacích nad tokeny z této oblasti.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: