[Večerní souhrn článků] • Ukrajina přijímá dary v Dogecoinu a Solaně • a další články

4.7
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ukrajina přijímá dary v Dogecoinu a Solaně

Ukrajinský viceprezident dnes ve svém příspěvku na Twitteru oznámil, že vláda nyní přijímá dary v podobě meme kryptoměny Dogecoin nebo tokenu Solana. Lidé mohli dosud podpořit obranu země prostřednictvím bitcoinu, ehterea a tetheru. Na kryptodarech se vybralo již více než 20 milionů USD. [1]

Analýzy a trhy

02.03.22 Analýza BTC/USD – nejvíce bullish svíce za poslední rok

Bitcoin (BTC) zavřel neuvěřitelně býčím způsobem pondělní svíci. Něco tak býčího jsem neviděl hrozně dlouho, jak napovídá titulek, minimálně rok. Díky tomu taky měsíční svíce působí mnohem lépe, než tomu bylo ještě před několika dny.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Rusko se podle odborníků nemůže účinně vyhnout sankcím pomocí kryptoměn

Na neformálním zasedání ministrů hospodářství a financí v pátek 25. února. Prezidentka Evropské centrální banky (ECB) Christine Lagarde prosazovala zavedení Markets in Crypto Assets (MiCA), regulačního rámce pro digitální aktiva. Jak by rámec fungoval?

Proč společnost Meta nevypne sociální síť Facebook v Rusku

Ukrajina vyzvala Marka Zuckerberga, aby odstřihl přístup ke své sociální síti Facebook z Ruska.

Binance věnuje Ukrajině 10 milionů dolarů

Kryptoměnová komunita je v posledních dnech více spojená než kdy předtím. Ruská agrese vůči Ukrajině způsobila ve světě extrémní vlnu solidarity. Kryptoburza Binance se rozhodla podpořit zemi 10 miliony dolarů.

Rekordní objemy na kryptoměnových trzích v ukrajinských hřivnách

V reakci na ruskou invazi na Ukrajinu z minulého týdne se kryptoměnová komunita spojila a na podporu Ukrajiny a jejích obyvatel již vybrala téměř 30 milionů dolarů.

Odstřižení Ruska od SWIFT – jaké z toho vyplývají důsledky?

Nyní je již takřka jisté, že západ chce Rusko odstřihnout od mezinárodního platebního systému SWIFT. Pro ruskou ekonomiku to bude samozřejmě mít tragické důsledky, protože budou z podstatné části zcela mimo mezinárodní obchod.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
ShibariumMaxi

A Shiba nepochopitelně chybí, neuvěřitelné!

rasputin

a rusko? Spiridon by chtěl

spot_img