[Večerní souhrn článků] • Japonsko tlačí na přátelštější prostředí pro kryptoměnové projekty • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Japonsko tlačí na přátelštější prostředí pro kryptoměnové projekty

Projektový tým Web3, pracující pro japonskou Liberálně demokratickou stranu, vydal bílou knihu, která obsahuje návrhy na rozšíření průmyslu země. Tyto návrhy byly následně začleněny do národní strategie administrativou premiéra Fumia Kishidy. Projektový tým Web3 se snaží vyhnout se obvyklým byrokratickým procesům a formulovat návrhy na regulaci kryptoměnových projektů. [1]

Analýzy a trhy

Deník tradera: Nová série s Vítkem Horákem – objevte svět intradenního obchodování a scalpingu

Milí čtenáři a fanoušci obchodování, máme pro vás skvělou zprávu! YouTube kanál @KryptomagazinTV přichází s druhou sérií Deníku tradera, ve které Vítek Horák poodhalí zákulisí intradenního obchodování a ukáže vám, jak se stát úspěšným traderem.

06.04.23 Analýza BTC/USD – Blíží se pokles k 25 000 USD?

Bitcoin se už více jak dva týdny nachází mezi S/R hranicemi 27 000 až 30 000 USD. A to bez nějakého většího pokusu o průlom jedné z úrovní. Zase jsme se holt dostali do stavu, kdy je sledování trhu opravdu nudné. Bohužel aktuální stav může přetrvat i další týdny. Zas na druhou stranu, mám každým dnem větší a větší pocit, že v dohledné době otestujeme 25 000 USD. Trh zřejmě nemá nyní sílu plněji otestovat 30 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Joe Biden vyzývá technologické firmy, aby se zabývaly riziky AI: Čekají USA regulace?

Prezident Spojených států amerických Joe Biden v úterý veřejně prohlásil, že bezpečnost umělé inteligence (AI) je stále nejistá, a zdůraznil, že by technologické firmy měly před public releasem svých produktů v první řadě zajistit jejich bezpečnost.

Z Etherea bylo ukradeno 20 milionů dolarů kvůli útoku na MEV bota

Jeden z hlavních MEV botů na síti Ethereum se stal terčem útoku, který zřejmě provedl jeden z validátorů blockchainu, čímž došlo ke ztrátě téměř 20 milionů dolarů.

Ethereum reaguje na blížící se hard fork růstem ceny

Již ve středu 12. dubna by měl nastat hard fork blockchainu Ethereum. Ten plně dokončí přechod na koncept Proof-of-Stake (PoS) a umožní výběry uzamčených tokenů. Takových tokenů je dnes více než 18 milionů a jejich hodnota přesahuje 34,5 miliardy USD.

MicroStrategy znovu nakupovala – nyní již drží 140 000 bitcoinů

Společnost MicroStrategy i nadále upevňuje svou pozici jednoho z největších firemních držitelů bitcoinů (BTC). Posledním nákupem získala dalších 1 045 bitcoinů za cenu přibližně 29,3 milionu dolarů. V současné době tak vlastní 140 000 BTC.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img