[Večerní souhrn článků] • Bitcoin v prvním čtvrtletí překonal většinu aktiv • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin v prvním čtvrtletí překonal většinu aktiv

Bitcoin si v prvním čtvrtletí tohoto roku vedl mnohem lépe než ostatní digitální aktiva atd. V březnu se cena bitcoinu zvýšila o 20 % a za celé první čtvrtletí dokonce o 70 %. Druhá největší kryptoměna na světě, Ethereum, zaznamenala v březnu růst o 9 % a za celé první čtvrtletí o 49 %. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete ve videoanalýze níže. [1]

Analýzy a trhy

3. 4. 2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – Bitcoin vyčkává, akciové indexy spekulativně rostou!

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index, Bitcoin a další kryptoměny. Minulý týden akciový index S&P 500 rostl až nad hladinu 4100 bodů. Bitcoin se drží stabilně kolem 28 400 USD. Co můžeme od finančních trhů čekat tento týden?

03.04.23 Analýza BTC/USD – Březnová svíce býčí

Bitcoin ukončil další měsíc a to ve velmi pozitivní podobě. Březnová svíce je tak sama o sobě býčím signálem. Bude to ale stačit? Dává to vzhledem k okolnostem smysl? Bitcoin jde totiž asi vůbec nejvíce do protiproudu. Na to si zkusíme odpovědět.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Top kryptoměny budoucnosti pro investici v dubnu 2023 

Projekty, které vznikají v odvětví kryptoměn, mají často nemalé ambice do budoucna, proto nalezení nejlepší kryptoměny budoucnosti bývá častým objektem zájmu investorů. Nové kryptoměny často upozorňují na neefektivní nebo strnulé fungování konkrétních sektorů a svým inovativním přístupem se ho snaží změnit.

Testnet Shiba Inu ‚Puppynet‘ zpracoval víc jak 1 milion transakcí

Druhý nejpopulárnejší memecoin na trhu Shiba Inu vzrostl za 24 hodin o 2,7 % a v době psaní článku se obchodoval za 0,00001085 USD dle KMC. Tento nárůst lze přičíst čerstvému zájmu investorů o testnet „Puppynet“ a očekávanému startu tzv. Shibaria.

Co je to býčí trh a jak s ním pracovat?

V tomto článku se zaměříme na téma, se kterým se můžete setkat nejen v oblasti akciových, ale i jiných trhů a to v podstatě téměř na každém rohu. V textu se dozvíte, co to vůbec býčí trhje, proč je tak nazýván, co pro investory znamená a na co si při jeho průběhu dát pozor.

Ethereum naznačuje možný růst přes 3000 USD do konce června

Kryptoměny od začátku roku zažívají silný růst. Leden i březen byly vysloveně býčí a únor trošku přešlapoval na místě. Technické indikátory u Etherea naznačují býčí sentiment v blízkém až střednědobém horizontu. Blížící se fork tomu také nahrává.

Nouriel Roubini: Většina amerických bank je technicky blízko platební neschopnosti

Renomovaný ekonom (a také velký kritik bitcoinu) Dr. Nouriel Roubini v nedávném článku pro MarketWatch rozebral aktuální, prekérní situaci, v níž se nacházejí investoři a banky.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img