[Večerní souhrn článků] • Převaha bitcoinu se blíží 50 % • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Převaha bitcoinu se blíží 50 %

Během tohoto týdne došlo k nárůstu cen bitcoinů inspirovanému bankovní krizí, což vyrovnalo předchozí pokles trvající devět měsíců. Nárůst nad 26 000 USD v posledním řetězovém efektu se dominance bitcoinového trhu blíží 46 %. Další informace o vývoji ceny bitcoinu naleznete v nejnovějším streamu níže. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Bitcoin po agresivním růstu konsoliduje – Jsou bankroty bank u konce?

Bitcoin po agresivním kurzovém růstu konsoliduje v blízkosti S/R pásma 25 000. Přestože kurzová expanze vypadala opravdu slibně, hrozí, že se zase zopakují dřívější neúspěchy. V dnešním streamu se podíváme i na trh s bankovními tituly, abychom měli představu, jak tento trh v současnosti vypadá.

16.03.23 Analýza S&P 500 a VIX – Akciový trh čeká na příští týden

Akciový index S&P 500 se již po několik dnů nikam obzvlášť nepohnul. Pořád je index na hraně downtrendové struktury, takže existuje pořád možnost kladného vývoje. Strach na trzích byl však značný, což dokládá i index strachu VIX. Proto se i nyní zdá, že trhy čekají až na příští úterý.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin držený ve fondech klesl na nejnižší hodnotu od října 2021

Bitcoinové (BTC) fondy krvácí, neboť selhání amerických bank podněcuje očekávání brzkého obratu Fedu ve prospěch usnadnění likvidity.

Hoskinson: Kryptoměny by se měly odstřihnout od bank

Zakladatel kryptoměnové společnosti Cardano, Charles Hoskinson, ve svém nedávném příspěvku prohlásil, že kryptoměny by se měly odstřihnout od bankovního sektoru. Co dalšího Hoskinson řekl?

Co je to finanční páka? Jak funguje na burze?

Finanční páka je na burze velmi oblíbený nástroj. A to napříč obchodníky po celém světě. Co to ale vůbec je finanční páka? Jak pákový efekt při obchodování funguje? A jsou s s ním spojená nějaká rizika? Jaké jsou výhody a nevýhody?

Blockchain Litecoin a Zcash obsahuje zranitelnost Rab13s

V březnu 2022 si Dogecoin najal společnost Halborn na audit bezpečnosti blockchainu. Během této kontroly nalezli některé kritické a zneužitelné zranitelnosti. Vývojáři Dogecoinu je ihned opravili. Halborn se ale stejnou metrikou podíval i na další blockchainy a zjistil, že stejné zranitelnosti postihují i více než 280 dalších sítí včetně Litecoin a Zcash.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img