[Večerní souhrn článků] • Ripple: 97 % platebních společností věří v kryptoměny • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ripple: 97 % platebních společností věří v kryptoměny

Nový průzkum společnosti Ripple ukazuje, že nedostatečná jasnost regulace je největší překážkou pro přijetí plateb s podporou kryptoměn. V průzkumu mezi předplatiteli FPC se ukázalo, že téměř každý respondent – 97% – věří, že kryptoměny a blockchain technologie budou hrát významnou roli při zajištění rychlejších plateb v následujících třech letech. [1]

Analýzy a trhy

3.3.2023 Tržní přehled pro Bitcoin a akciový index S&P 500 – Evropská inflace znovu roste, Americká bude rozhodující!

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Evropská inflace dále roste, trhy jsou však i nadále pozitivní a nadceňují akcie poměrně vysoko. Index S&P 500 zápasí o supportní level.

03.03.23 Analýza BTC/USD – Bitcoin klesá k supportu

Kurz bitcoinu začal zase klesat, díky čemuž začínáme testovat blízký support. Support, od kterého se trh před více jak dvěma týdny odrazil. A to s sebou přineslo nové a plnější otestování rezistenčního pásma kolem 25 000 USD. Zatím je reakce na supportním pásmu pozitivní.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Problémy Silvergate poslaly dolů celý kryptoměnový trh

Oblíbená krypto banka Silvergate aktuálně musí čelit výrazné finanční bouři. Ta přišla po vlně ukončování partnerství a vyšetřování, které má souviset se zaniklou burzou FTX.

Bojové sporty Webu 3.0 se stanou mega trendem a Fight Out je vstupním bodem – doposud se vybralo 5 milionů dolarů

Předprodej potenciálně zajímavé kryptoměny Fight Out nyní překonal hranici 5 milionů dolarů a zažil největší den od spuštění svého předprodeje.

Ethereum hard fork Shanghai se blíží – Jaký to bude mít vliv na cenu?

V průběhu tohoto měsíce projde Ethereum hard forkem Shanghai. Ten umožní validátorům vybrat svoje tokeny uložené ve stakingu. Nyní se stakuje 17,4 milionu Etherea (ETH). Jaký vliv bude mít tato změna na cenu?

Trezor varuje uživatele před novým phishingovým útokem

Nový aktivní phishingový útok se pokouší ukrást kryptoměny uživatelů oblíbené harwarové peněženky Trezor. Snaží se přesvědčit investory, aby zadali svou frázi pro obnovení na falešné stránce Trezoru.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img