[Večerní souhrn článků] • Nejvyšší manažer FTX se přiznal k podvodu • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Nejvyšší manažer FTX se přiznal k podvodu

Bývalý ředitel inženýrství kryptoměnové burzy FTX, Nishad Singh, se přiznal k podvodu a nyní spolupracuje s federálními žalobci na vyšetřování miliardového podvodu. Mezi zločiny bývalého ředitele patří praní špinavých peněz a porušení zákonů o financování kampaní. Kryptoburza FTX oznámila bankrot začátkem listopadu 2022. [1]

Analýzy a trhy

1.3.2023 Tržní přehled pro Bitcoin a akciový index S&P 500 – Smíšená makro data a boj o supportní hladiny

Vítáme Vás u dalšího přehled trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další altcoiny. Tento týden získáváme nová smíchaná makro data z Ameriky a Evropy, které matou trhy. Akciový index S&P 500 zápasí o supportní pásmo 4000 bodů a Bitcoin dnes lehce roste na 23 700 USD.

01.03.23 Analýza BTC/USD – Je měsíční podoba problém?

Kurz bitcoinu má zakončenou měsíční podobu, která nás může nasměrovat. Respektive podobu měsíčního close lze interpretovat. A o to jednodušší to je, když máme obrovský kontrast s lednovou svící. Únorová svíce není pro Bitcoin vyloženě tragická, ale v jistém kontextu ji vnímám problematicky. Což si za okamžik vysvětlíme.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Robomarkets recenze – Návod, zkušenosti, bezpečnost, poplatky

V dnešním článku pro vás přiblížíme platformu a brokera Robomarkets, který působí na trhu s investicemi již necelé desetiletí. Tato Robomarkets recenze vám přinese základní informace o tomto brokerovi, ale také přehled o možnostech investování a trzích, na které budete moci s tímto brokerem vstoupit.

Coinbase: 20 % Američanů vlastní, navzdory medvědímu trhu, nějaké kryptoměny

Podle nedávného průzkumu, který provedla kryptoměnová burza Coinbase mezi americkými občany, vlastní kryptoměny alespoň jeden ze dvaceti respondentů. A to navzdory medvědímu trhu. Co dalšího se uvádí v nedávno zveřejněném průzkumu?

Jak koupit tokeny C+Charge ($CCHG) – průvodce pro začátečníky

V poslední době čím dál více stoupá poptávka po elektricky poháněných automobilech. Zároveň s tím, jak se ekologická stopa lidstva na planetě zvětšuje, byly zavedeny uhlíkové kredity, aby se tato stopa, kterou po sobě jednotlivci nebo firmy zanechávají, mohla nějakým způsobem kompenzovat. A právě na tyto dvě problematiky C+Charge cílí.

Coinbase vyřazuje BUSD z obchodování

Známá kryptoburza Coinbase vydala včera oznámení, že ukončí obchodování se stablecoinem BUSD (Binance USD). Datum ukončení je pondělí 13. března 2023. Podle oznámení tento stablecoin aktuálně nesplňuje standardy Coinbase pro zařazení do obchodování.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img