[Večerní souhrn článků] • Spotify spouští projekt tokenizaze skladeb • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Spotify spouští projekt tokenizaze skladeb

Švédská hudební aplikace Spotify oznámila novou službu, která umožní majitelům nezaměnitelných tokenů (NFT) připojit peněženky a získat přístup k hudbě. Aktuálně se projekt nachází v pilotní fázi. [1]

Analýzy a trhy

24.2.2023 Tržní přehled pro Bitcoin a akciový index S&P 500 – Fed trvá na cíli dvouprocentní inflace!

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Zástupci Fedu v proslovech nadále trvají na nutnosti dosažení inflačního cíle 2 procentních bodů. Jak dlouho může aktuální restriktivní politika trvat a co to znamená pro akciové trhy?

24.02.23 Analýza BTC/USD – Poslední vzdor před poklesem?

Kurz bitcoinu stále vzdoruje a je z trhu znát ta snaha opakovaně posilovat. Nicméně to nic nemění na tom, že rezistence je přes opakující se pokusy o průlom stále neprolomená. Bitcoin proto balancuje nad hranou propasti. Teoreticky do toho stačí šťouchnout a jedem dolů jako po skluzavce.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Lightning Network získává stále větší podporu

Adopce Lightning Network ve světě stále roste. Kapacita LN sítě před nedávnem překonala historické maximum, když přesáhla 5 000 BTC.

Kupte si FGHT tokeny v předprodeji – objevte projekt Fight Out – návod pro začátečníky

V době, kdy se odvětví fitness neustále mění a roste, je třeba, aby lidé zvýšili své úsilí o zdraví. Fight Out je průkopnická M2E iniciativa Web3, která se snaží prostřednictvím technologie metaverse a Web3 gamifikovat a motivovat uživatele ke zvýšení jejich fyzického i mentálního zdraví prostřednictvím pohybu.

Korelace Bitcoin a S&P 500 neustále klesá

Tento týden na trhu panuje pesimistická nálada. Ze zveřejněných FOMC Minutes vyplývá jestřábí nálada v celé komisi a výhled na další zasedání je den ode dne více pesimistický. Akciové tituly padají, dolar roste, zlato přešlapuje a bitcoin se drží kolem 24 000 USD.

Hlasování skončilo a TON se rozhodl zmrazit neaktivní tokeny v hodnotě 2,6 miliard dolarů

Projekt TON vzbudil svým posledním rozhodnutím dosti rozruchu. Neaktivní peněženky těžařů, na kterých nebyly žádné odchozí transakce, byly na čtyři roky zmrazeny.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img