[Večerní souhrn článků] • Accenture: Spotřebitelé jsou ohledně kryptoměn zvědaví • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Accenture: Spotřebitelé jsou ohledně kryptoměn zvědaví

Společnost Accenture Global Consumer Payment ve své zprávě hodnotící rok 2022 uvádí, že navzdory tradičním platebním metodám, které dominují, jsou spotřebitelé stále zvědaví ohledně kryptoměn. Zájem tak přetrvává i navzdory trvajícímu medvědímu trhu i nedávnému bankrotu kryptoměnové burzy FTX.[1]

Analýzy a trhy

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Visa umožní automaticky platit účty z kryptopeněženky

Platební gigant Visa ve svém nedávném příspěvku uvádí, že společnost zkoumá nové cesty propojení technologie blockchain a tradičním bankovnictví. Visa také navrhuje způsob, jak platit účty přímo z vaší kryptoměnové peněženky. Co dalšího se uvádí v dokumentu?

Calvaria vybrala již 2.5 mil. USD – do spuštění na burze zbývá vybrat pouze 500 tisíc dolarů

Nová karetní hra typu P2E Calvaria se blíží dalšímu milníku poté, co před pár dny překročila hranici 2.5 mil. USD u svého projektu v předprodeji nativního tokenu $RIA. Je to jen z prvních kroků pro Calvaria token s vyhlídkami, který projekt má. Pokračujte ve čtení článku a dozvíte se, co vše projekt Calvaria čeká a jak si Calvaria token můžete zakoupit v předprodeji i vy.

Čína otestuje digitální jüan i v tradičních regionech

Čínský digitální jüan (e-yuan, CBDC) opět postupuje směrem k masivní akceptaci. Zatímco doposud běžel ostrý pilot pouze v Šanghaji a Pekingu, tak nyní se měna rozšíří například do autonomní oblasti Guangxi Zhuang, Yunnan či Xishuangbanna Dai.

Vitalik Buterin o Samu Bankmanovi-Friedovi: Už ani kvalita kryptozločinců není co bývala

Krach FTX otřásl kryptoměnovým trhem až do samého základu. Není to však poprvé, co tento průmysl zažívá značné otřesy spojené s krachem burzy. Podobné následky měl i pád burzy Mt. Gox, která v únoru 2014 dohlížela na 80 % všech obchodů s bitcoiny.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img