[Večerní souhrn článků] • Coinbase spouští nástroj pro obnovu chybně odeslaných tokenů • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Coinbase spouští nástroj pro obnovu chybně odeslaných tokenů

Kryptoměnová burza Coinbase ve svém nejnovějším oznámení uvádí, že spustila nástroj pro obnovu omylem odeslaných tokenů ERC-20. Uživatelé, kteří tak odeslali kterýkoli z tokenů ERC-20 by mohli získat své prostředky opět zpátky prostřednictvím zpětného obnovení na platformě. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Fed dal finální impuls – Pokračujeme v medvědím trhu

Bitcoin (BTC) má po několika týdnech dynamičtější, díky čemuž se kurz přiblížil ke klíčové rezistenci, která se nachází kolem 19 000 USD. To si ukážeme v rámci technické analýzy Klíčovým tématem dnešního streamu ale bude včerejší zasedání Fed, což rozebereme v rámci diskuze s Matějem.

15.12.22 Analýza BTC/USD – První růst po několika týdnech

Kurz bitcoinu (BTC) po několika týdnech vytvořil slušnější price action, které trvalo necelých 48 hodin. Býci se opravdu snažili a bylo to fajn sledovat. Zatím ještě nedošlo k žádnému potvrzenému zamítnutí, ale v těchto chvílích se zdá, že býkům opětovně došla pára.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Apple nečekaně povolí aplikace třetích stran pro NFT a kryptoměny

Zdá se, že nadcházející normy EU donutí společnost Apple odblokovat alternativní obchody s aplikacemi, což nahrává uživatelům kryptoměn.

Top 5 kryptomiliardářů, kteří prodělali v roce 2022 nejvíc

2022 byl pro kryptoměnové miliardáře finančně náročný rok, kdy trhy propadly o bilion dolarů a poškození investoři podali řadu žalob.

Arthur Hayes: Bitcoin dosáhl svého dna

Bývalý generální ředitel kryptoměnové platformy BitMEX Arthur Hayes ve svém nejnovějším rozhovoru prohlásil, že bitcoin již dosáhl svého dna. Co dalšího prohlásil americký podnikatel a zastánce bitcoinu?

Předprodej kryptoměny FightOut byl spuštěn – proč bude tento projekt typu M2E dalším tokenem, který v roce 2023 exploduje?

Na obzoru se objevila nová mince typu move-to-earn (M2E) s názvem $FGHT, která má přinést revoluci do světa fitness.

Bílý dům mlčí o tom, zda vrátí 5,2 milionu dolarů v darech od CEO FTX

Tisková tajemnice Bílého domu Karine Jean-Pierre odmítla odpovědět na otázky reportéra, zda prezident Spojených států Joe Biden vrátí 5,2 milionu dolarů z darů na kampaň, které mu předtím poskytl zakladatel FTX Sam Bankman-Fried.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img