[Večerní souhrn článků] • Bitcoin překonal 40 000 USD • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin překonal 40 000 USD

Poprvé za dva týdny cena největší kryptoměny světa překročila hranici 40 000 amerických dolarů a vzrostla tak o více než 9 %. Teď je jen otázkou času, zda se bitcoin nad touto hranicí udrží. V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 40 440 USD dle KMC. [1]

Analýzy a trhy

04.02.22 Technická analýza BNB/USD – support ubráněn, bude to stačit?

Binance coin (BNB) se dlouhodobě těší z velké síly. Nicméně poslední propady na trhu s sebou dost strhly i právě tenhle coin. Leč kurz již mnoho dnů konsoliduje jeden z důležitých S/R levelů.

04.02.21 [Přehled trhu a BTC] Očekává se o víkendu znovu propad?

Bitcoin (BTC) během posledního víkendu propadl na 33 000 USD a v rámci grafu sledujeme známý kaskádový bearish pattern. Které hodnoty investoři momentálně sledují před víkendem?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Willy Woo: Ethereum a jeho ekosystém se stane ohniskem inovací

Populární on-chain analytik Willy Woo vyjádřil své poznatky ohledně druhé největší kryptoměny. Ethereum podle něj podporuje inovace navzdory množství podvodů v síti.

Spouštíme Jobs na krypto. Najdeš si i ty brigádu či full-time? Nabídka práce v českých krypto firmách ať už jsi developer nebo psavec!

Ahoj všem. Dnes spouštíme po delší době testovací provoz našeho Jobs portálu. Najdete zde práce i brigády v krypto friendly firmách. Ať už z kanceláře nebo na dálku.

Salvador plánuje rozmístit 1 500 bitcoinmatů a zaměřit se na vyšší stabilitu

Vláda Salvadoru se podle nedávného oznámení prezidenta Nayiba Bukeleho zaměřuje na zlepšení bitcoinové infrastruktury v zemi. Podle nejnovějších informací hodlá vláda rozmístit po celé zemi více než 1 500 bitcoinmatů a rozšířit peněženku Chivo.

Cardano dosáhlo dalšího důležitého milníků v počtu peněženek

Blockchain cardana zaznamenal za poslední rok značný růst. To nám říká nárůst počtu peněženek, které drží nativní token sítě s názvem ADA.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr 2
Hodnocení článku :
     

No je to hezké ráno , jen chyba moje že jsem v tom seděl pouze za drobné .
Ale co jiného než opět manipulace celý týden se to plácá obchoduje celý svět a opět pátek po zavření akciových trhu a kdy všichni vyhlíží vikend banda paří a trhne to 15% , a do crypta se naleje 200 miliard. ? Takže zase a opět jsme měli plno nadělaneho thetru. ?

Každopádně kolem 40k jsem čekal ale fomo zo zase vyžene kdoví kde . ETH luxus .

spot_img