[Večerní souhrn článků] • Uživatelé masivně vybírají bitcoiny z amerických kryptoburz • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Uživatelé masivně vybírají bitcoiny z amerických kryptoburz

Americké kryptoměnové burzy aktuálně vedou bitcoinový exodus. Uživatelé vybrali za pouhý týden více než 1,5 miliardy amerických dolarů v bitcoinech. Americké kryptoburzy tak zaznamenávají výrazné snížení zůstatku BTC.[1]

Analýzy a trhy

Live stream – Bitcoin konsolidace před dalším pádem? – Konec rally na akciovém trhu?

Bitcoin (BTC) od toho velkého pádu z minulého týdne pokračuje v konsolidaci mezi supportem a rezistencí. Konsolidace začíná mít i podobu symetrického trojúhelníku. Což je typická podoba konsolidačních struktur po předešlém pohybu. Dočkáme se ovšem po dokončení této konsolidace zase pohybu na nižší cenové úrovně?

17.11.22 Analýza XAU (zlato) – Centrální banky nakoupily nejvíce zlata za 50 let

Kurz zlata (XAU) v minulém týdnu zaznamenal dramatický růst. Pro kurz zlata šlo o vůbec nejsilnější týden od března letošního roku. A technicky vzato to byl největší úspěch za předešlé dva roky. Jelikož impuls střídal další impuls. Takové pěkné price action se zkrátka jen tak nevidí. Znamená to ovšem, že nalezlo zlato dno?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Edward Snowden hodlá opět nakoupit bitcoiny

Americký whistleblower, bývalý zaměstnanec CIA a pracovník NSA, Edward Snowden, se vyjádřil k současné situaci okolo krachu krytoměnové burzy FTX. Uvedl, že během současného poklesu kryptoměn hodlá opět nakoupit bitcoiny. Co dalšího prohlásil bývalý dodavatel NSA?

Fiasko kryptoměnové burzy FTX může být pro Bitcoin vlastně bullish

Problémy způsobené krachem burzy FTX nejsou pro Bitcoin ničím novým. Ten již během své více než desetileté existence přežil několik kolapsů burz, medvědí trhy a dokonce i úplné zákazy.

Které kryptoměny porostou?

Vytipovat si ty správné kryptoměny k růstu může být velmi obtížné. Obzvláště když jich v současné době existuje takové množství. Toto téma je mezi investory velice vyhledávané, jelikož mnohdy mohou různé jiné altcoiny růst a vycházet z hlediska výnosu mnohem lépe, než co vám může nabídnout pouhé držení bitcoinu. Je třeba ale také myslet na rizikovost takových investic do altcoinů.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pandrhola & Trautenberk & Krkovička

Pokud burzy skutečně masově podváděly (resp. stále podvádějí), tak masivní převody z burz na vlastní peněženky musí být bulish jako kráva a ty burzy (ať už spekulovaly napříč portfoliem jednotlivých měn a nebo napříč časem a nebo ta aktiva (fiat, krypto) prostě zcizily) to ale nemohou přežít…

Poslední editace 19 dní před přes Pandrhola & Trautenberk & Krkovička

Reklama: