[Večerní souhrn článků] • Největší japonský mobilní operátor chce urychlit přijetí Web3 • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Největší japonský mobilní operátor chce urychlit přijetí Web3

Největší mobilní operátor v Japonsku NTT Docomo podle dnešní tiskové zprávy založí konsorcium Web3. Společnost si klade za cíl urychlit v zemi implementaci Web3 a představit technologii široké veřejnosti. [1]

Analýzy a trhy

08.11.22 Analýza BTC/USD – Zase propad pod 20 000 USD

Bitcoin (BTC) se brzy ráno slušně propadl. Díky tomu jsme zpátky pod 20 000 USD a de facto testujeme již klíčový support, který se nachází kolem 19 000 USD. Ptáte se, co se zase stalo? Mnozí to dávají za vinu poslední zprávě ohledně krypto burzy FTX, která prý omezuje výběry.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Cena bitcoinu je na dvoutýdenních minimech, zatímco FTX zažívá „bank run“ v hodnotě 20 tisíc BTC

Konkurenční válka s Binance a zvěsti o finančních problémech kryptoburzy FTX mají nepěknou dohru. Uživatelé v reakci na FUD houfně vybírají kryptoměny, včetně téměř 20 tisíc BTC.

Fed: Kryptoměny již nejsou brány jako potenciální riziko

Federální rezervní banka v New Yorku před nedávnem zveřejnila zprávu, ve které srovnávala nejnaléhavější finanční rizika. Kryptoměny se tak nedostaly do první desítky. Co dalšího uvádí zpráva Federální rezervní banky v New Yorku?

Nové kryptoměny a tokeny ke koupi v roce 2022

Nové kryptoměny lákají krypto nadšence zejména na své ceny. Není divu, jelikož mezi nejziskovější strategii patří určitě strategie typu ‚buy low, sell high‘, tedy ‚nakup vysoko, prodej nízko‘. Pokud objevíte kryptoměnu v době předprodeje či v úplném začátku jejího spuštění, je dost pravděpodobné, že na daném kryptu vyděláte.

Poslední mohykán Apple

Výsledková sezona byla pro skupinu GAFAM tragédie. Čtyři z pěti členů GAFAM se po zveřejnění svých výsledků za 3Q 2022 výrazně propadli. Jedinou výjimkou je nejsilnější zástupce – akcie Apple. Akcie Apple po zveřejnění výsledků dokonce rostla. Avšak ani tento růst akcii nepomohl.

Miliardář Tim Draper: Bitcoin za 250 000 dolarů do poloviny roku 2023

Čas na pořádnou dávku ranního optimismu! Úspěšný americký investor rizikového kapitálu a miliardář Tim Draper se i nadále drží své dřívější předpovědi ceny bitcoinu (BTC) ve výši 250 000 dolarů. Vlastně jeden rozdíl tu je, nyní říká, že ceny bude dosaženo o šest měsíců později, než prve předpokládal.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img