[Večerní souhrn článků] • Japonský premiér potvrdil, že vláda bude podporovat metaverse, NFT a Web3 • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Japonský premiér potvrdil, že vláda bude podporovat metaverse, NFT a Web3

Japonský premiér Fumio Kishida během dnešního projevu potvrdil, že vláda země se bude snažit podporovat projekty týkající se nezaměnitelných tokenů (NFT), metaverse a Web3. Japonské investice se rozšíří také na další technologické subjekty včetně vývoje a výroby polovodičů. [1]

Analýzy a trhy

03.10.22 Analýza BTC/USD – Ukončení září, pořád čekáme na průlom

Bitcoin (BTC) zakončil celé září, což je pro nás důvod, abychom se podívali na měsíční graf. Měsíční graf právě na první pohled není nijak zajímavý, což jsem zmiňoval i ve včerejší video analýze.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Americká senátorka Cynthia Lummis o tom, jak by regulace kryptoměn mohla ovlivnit Bitcoin a Ethereum

V nedávném rozhovoru s polsko-americkou novinářkou Natalií Brunell se americká senátorka Cynthia Lummis podělila o své názory na nadcházející kryptoregulaci v USA.

Robert Kiyosaki varuje: Dolar se do 4 měsíců může zhroutit!

Slavný autor literatury zaměřené na finanční gramotnost Kiyosaki přichází s poměrně vážným varováním ohledně amerického dolaru.

Popularita kryptoměn mezi mileniály v USA mírně klesá

Finanční společnost Bankrate před nedávnem zveřejnila zprávu, ve které uvádí, že v USA opadá u mladší generace zájem o kryptoměny. Co dalšího stojí v průzkumu společnosti Bankrate?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img