[Večerní souhrn článků] • LeBron James uzavřel partnerství s Crypto.com • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

LeBron James uzavřel partnerství s Crypto.com

Trojnásobný šampion NBA a ikona basketbalu LeBron James navázal partnerství s kryptoměnovou platformou Crypto.com. Cílem partnerství je podpořit vzdělávání a rozvoj pracovní síly zaměřené na technologii blockchain.  [1]

Analýzy a trhy

28.01.22 Technická analýza altcoin index – otestujeme low z minulého roku?

Altcoin index jsme dlouhou dobu ignorovali, ale nyní je na čase to napravit. Z pohledu tohoto indexu mi totiž z technické stránky něco nehraje, o čemž jsem mluvil i ve včerejším streamu.

YouTube video

28.01.21 [Přehled trhu a BTC] Jak se připravuje Bitcoin a Binance Coin na velký pohyb?!

Bitcoin (BTC) během posledního víkendu propadl na 33 000 USD, Binance Coin (BNB) pod 400 USD a v rámci grafu sledujeme známý kaskádový bearish pattern. Které hodnoty investoři momentálně sledují?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Je nebezpečné, dát průchod emocím? Projevit hněv je nežádoucí a pláč se nenosí

Milionáři někdy radí, že by lidi měli investovat takzvaně do sebe a vzdělávat se. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je pracovat na přijetí a projevu svých emocí.

ARK Invest: Cena bitcoinu by mohla překonat 1 milion dolarů

Investiční společnost ARK Invest před nedávnem zveřejnila průzkum, ve kterém představila myšlenku, že cena bitcoinu by se do roku 2030 mohla pohybovat kolem 1,36 milionu amerických dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: