[Večerní souhrn článků] • JP Morgan Chase zavřel bankovní účet zakladatele Uniswapu • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

JP Morgan Chase zavřel bankovní účet zakladatele Uniswapu

Generální ředitel a zakladatel kryptoměnové burzy Uniswap, Hayden Adams, uvedl, že jeho bankovní účty JP Morgan Chase byly bez vysvětlení uzavřeny. Podle tamního komisaře byl tento krok pravděpodobně příkladem debankování kryptoměn ze strany federálních rezerv. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

24.01.22 Technická analýza BTC/USD – další rudý týden před námi?

Bitcoin (BTC) definitivně prolomil S/R level, který se nachází kolem 37 000 USD. Definitivní proto, neboť byla ještě nějaká šance, že týdenní svíce bude mít to správné close.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Developer vytváří nástroj, který umožňuje automatické blokování lidí s NFT na Twitteru

Nenávist vůči NFT pokračuje. Od chvíle, kdy Twitter přinesl profilové obrázky ve tvaru šestiúhelníku pro všechny, kteří chtějí prokázat, že vlastní NFT, které mají zobrazené jako profilový obrázek, to přililo olej do ohně nespokojenců s nezaměnitelnými tokeny.

Bitcoin bliká na znamení potenciálního odrazu, říká veterán Tone Vays

Na kryptorhu došlo k prudkému pádu. Zatímco panika obchodníků atakuje bod varu, Tone Vays nachází v grafu bitcoinu náznak možného odrazu od dna.

Největší marocká banka vstoupila do světa kryptoměn

Attijariwafa Bank, největší marocká banka, se stala nejnovější finanční institucí v zemi, která se připojila k síti RippleNet. Členství v síti Ripple umožňuje mezinárodní převody, které jsou transparentní, bezpečné a okamžité.

Poslední výpadek Solany stál za likvidací spousty uživatelů

V době krvavého týdnu Solana, tolik ohlašovaný rival Etherea, zaznamenala výpadek sítě, který trval déle než 24 hodin, což vedlo k masivním ztrátám některých uživatelů.

Ruský návrh zákazu kryptoměn se setkal s kritikou

Nedávný návrh zákazu kryptoměn v Rusku se setkal s řadou kritiky ze strany politiků i tamních podnikatelů. Návrh zákazu kryptoměn kritizoval také zakladatel Telegramu Pavel Durov  nebo opoziční politik Leonid Volkov.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Fantom

Velmi trefná ilustrace – o BTC za 65k má retail mimořádný zájem, o BTC za 35k nikoliv 😀

Libor

Trefná, ale iba na prvý pohľad. Namiesto BTC 65 000 USD, by malo byť napísané BTC Up-trend, a namiesto 35 000 USD BTC Down-trend. Cena je pre davy irelevantná, naopak vidina prvoplánového zisku je relevantná. Pekné meme, ale v podstate nepresné a zavádzajúce….

LHTS

ja myslim, ze MEME je presne a pravdive (z urciteho uhlu). Proto se porad dari hodne lidi pripravovat o penize. IMHO vase argumentace je take pravdiva

Poslední editace 3 měsíců před přes LHTS

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: