[Večerní souhrn článků] • 10 lidí zatčeno kvůli kryptoměnovým krádežím • a další články

2
vecer souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

10 lidí zatčeno kvůli kryptoměnovým krádežím

Agentura pro boj proti kriminalitě Europol dnes oznámila, že zatkla 10 lidí podezřelých z hackerského útoku, kde ukradli přes 100 milionů amerických dolarů. Podle Europolu zločinecká skupina prováděla útoky na mobilní účty nejen v USA. [1]

Analýzy a trhy

10.02.21 Technická analýza EOS/USD – Zdravý trh

Když člověk v těchto chvílích sleduje vývoj jednotlivých altcoinů, zjistí, že ty trhy jsou šíleně přepálené i na měsíčních časových rámcích a a pravidelně se tvoří medvědí divergence.

10.02.21 [Přehled trhu a ETH/USD] Míři Ethereum k 2000 USD?

Míří Ethereum k 2000 USD? Podíváme se na ukončení patternu a nástup toho nového. Podporu investoři hledají v předešlém patternu. Které coiny rostly nejvíce a které naopak ztratily z top 100 kapitalizace?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

“Elon Musk pump” je pumpa díky velrybám

Bitcoinové velryby vyhnaly během rally cenu na 48 000 USD a agresivně nakupují, ukazují data burzy Binance. Cena Bitcoinu (BTC) se 9. února zvýšila na více než 48 000 USD a od té doby se konsoliduje.

Množství dostupných jednotek Bitcoinu stále klesá, zatímco instituciální investoři hodlují

Neustále se snižuje počet jednotek Bitcoinu, které jsou dostupné k nákupu. V tuto chvíli skoro nikdo nechce prodávat, a to navzdory novému historickému maximu 47 600 $, dosaženému i díky Tesle.

Robinhood a GameStop ukázaly, že potřebujeme nový finanční systém

Kauza GameStop a Robinhood se v posledních několika dnech často objevovala ve zpravodajských relacích po celém světě. Podle několika analytiků je kvůli podobným případům čas na nový finanční systém.

Forbes: TOP 15 blockchainových společností

Blockchain vznikl za účelem přesunu bitcoinů z bodu A do bodu B. Možnosti této technologie jsou však mnohem rozsáhlejší. A právě proto ji využívá čím dál více  společností ke sledování a pohybu libovolného počtu aktiv po celém světě stejně jednoduše, jako je např. odesílání e-mailů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Stále aktuální

meme

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře