[Večerní souhrn článků] • Policie zatkla 27 údajných géniů, kteří by mohli stát za kryptopodvodem za 5,7 mld. $ • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Policie zatkla 27 údajných géniů, kteří by mohli stát za kryptopodvodem za 5,7 miliard dolarů

Čínská policie zatkla všech 27 primárních podezřelých, o nichž se předpokládá, že jsou odpovědni za provoz masivního schématu Plus Token Ponzi.

Tesla přichází na Synthetix, ale může SpaceX být tokenizován bez Muskova povolení?

Synthetix přešel na DAO, což znamená, že nyní to je pouze kód, který provozuje 10 000 uzlů Etherea po celém světě, aniž by za to byl někdo zodpovědný. A kurátoři jsou držitelé tokenů, kteří hlasují o věcech.

Analýzy a trhy

30.07.20 Technická analýza BNB/USD – Překlopil se trh Binance coin do býčího trendu?

I s dneškem je to deset dní od poslední analýzy, kde jsme si rozebrali situaci na trhu s burzovní mincí BNB. Bylo tehdy řečeno, že pokud má růstová trajektorie pokračovat, tak musí být prolomena jedna z klíčových rezistencí. A to se i stalo, čímž si Binance coin otevřel cestu pro mohutnou expanzi.

30.07.20 [Přehled trhu+DASH] Velké překvapení roku 2020, DASH znovu roste!

Jedním z nejúspěšnějších altcoinů z top 30 dle kapitalizace je určitě DASH. V tomto roce dosahuje jeho zhodnocení (k aktuální ceně) až 102 procent a na grafu jsme si všimli výrazného signálu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Nejdůležitější upgrade Cardana – Shelley – je úspěšně za námi!

A je to tady! Tým IOHK, který se zabývá výzkumem a vývojem blockchainu Cardana, úspěšně implementoval nejdůležitější upgrade tohoto blockchainu – Shelley! Tento upgrade přináší skutečnou decentralizaci prostřednictvím pokročilého algoritmu konsensu Ouroboros.

Amazon, Facebook, Google a Apple obviněni ze zneužívání své tržní dominance

Ředitelé Amazonu, Apple, Google a Facebooku si ve středu vyslechli obvinění ze zneužívání svého dominantního postavení na trhu od amerických kongresmanů.

Crypto.com Chain – Infrastruktura pro využití kryptoměn v reálném světě

I přes dva roky dlouhý bear market se kryptoměny nadále vesele rozvíjí. Jednou z klíčových otázek prostoru je, jak propojit virtuální svět kryptoměn s tím reálným. O to se snaží projekt Crypto.com a tato iniciativa stojí za cenovým vzestupem CRO Tokenu. V následujících řádcích se podíváme, proč má tato mince u uživatelů krypta takový úspěch.

Výstup ekonomiky Spojených států a Německa se těžce propadl, kdy nás to postihne také?

Dneska vyšla nová data ohledně výstupu ekonomiky (HDP) v Německu a Spojených státech amerických. Na tato data jsem netrpělivě čekal, protože teprve druhý kvartál mohl ukázat, jak moc ekonomiky těchto dvou zemí, kvůli restrikcím v konotaci na pandemii koronaviru, strádaly. Dalo se předpokládat, že ta kontrakce bude značná, ale tohle naprosto předčilo má očekávání.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Vždycky to tak bylo…

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: