[Večerní souhrn článků] • Německá burza plánuje rozšířit své podnikání v oblasti digitálních aktiv • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Německá burza plánuje rozšířit své podnikání v oblasti digitálních aktiv

Boerse Stuttgart Group a japonský finanční gigant SBI Group se spojili na společné iniciativě rozšířit svoji oblast působnosti o digitální aktiva na mezinárodní úrovni. Obě firmy uvedly, že vytvoří partnerství v Evropě a Asii.

Alexander Höptner komentoval, že Asie s Evropou jsou v současnosti nejrychleji rostoucí trh s digitálními aktivy. Za cíl tak mají obě společnosti na dvou kontinentech vytvořit globální ekosystém pro digitální aktiva s využitím technologie blockchain.

Analýzy a trhy

20.12.19 Technická analýza ETH/USD – dead cat bounce, či první impuls pro překlopení trendu?

Po té poslední pumpě / odrazu je na pořadu dne, zda to byla jen jednorázovka, či máme před sebou počátek překlopení trendu. Jestli se jedná o jednorázovou záležitost, tak je to prostě jen další odraz mrtvé kočky, kterých jsme tu měli za poslední rok více než dost.

20.12.19 Technická analýza: XRP za 0,51 USD (-46,22%) a BNB za 42,99 USD (137,84 %). Zhodnocení roku 2019

Jak si vedly během roku největší altcoiny? Kryptomagazin.cz Vám přináší pohled na roční graf vývoje vybraných altcoinů. V dnešní analýze se podíváme na to, jak se dařilo v roce 2019 vybraným altcoinům XRP a BNB a samozřejmě nezapomínáme ani na krátkou predikci do konce roku.

Kryptoměny a kryptofirmy

Craig Wright přinesl další “převratný” důkaz! Satoshi Nakamoto se údajně inspiroval japonským Adamem Smithem

Craig Wright pokračuje ve veřejné sebeproklamaci coby Satoshi Nakamoto. Nyní přinesl další šokující důkaz svého autorství. Zdá se, že Tominaga Nakamoto, jeden z vůdců japonského hnutí „osvícení“ v XVIII. století, byl skutečnou inspirací, stojící za nejslavnějším jménem v komunitě kryptoměn. Alespoň to tvrdí Crag Wright, který předkládá další mimořádně chabý důkaz.

4 miliony Bitcoinů jsou potencionálně ohroženy kvantovým útokem

Podle analytiků ze společnosti Deloitte jsou všechny bitcoiny, umístěné na adresách p2pk (pay to public key) a p2pkh (pay to hash) ohroženy. Tyto adresy byly používány k ukládání všech BTC v prvních dnech spuštění Bitcoinu. Některé odhady tvrdí, že p2pk adresy mohou obsahovat okolo 2 milionů BTC.

Hot news

[Hot news] Amazon, Apple a Google vytvoří Smart Home Standard

Technologičtí giganti Amazon, Apple, Google a Zigbee Alliance spojili své síly, aby vytvořili standard pro inteligentní domácnost. Společný standard pro domácnosti umožní zařízením bezproblémovou komunikaci mezi sebou. Vytvoří se tak základ pro účinné provádění internetu věcí (IoT). Společnosti se označují jako Connected Home Over IP a budou vedeny Zigbee Alliance.

Pro domácnosti to bude znamenat, že otevřený standard umožní zařízením připojit se, pokud jsou blízko sebe. Současné domácí zařízení používají různé standardy (Wi-Fi, Z-Wave, Bluetooth, USB), kde komunikace mezi nimi není příliš rychlá a efektivní.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Realita je často zklamáním

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře