[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Coinbase drží téměř 1 milion BTC • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

BTC, BAKKT, XRP – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • Téměř polovina obchodníků s kryptoměnami jsou dlouhodobí investoři • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoburza Coinbase drží téměř 1 milion BTC

Americká kryptoburza Coinbase v nejbližší době bude držet milion BTC mincí ve svých peněženkách. Dle informačního portálu Longhash obsahovaly peněženky 1. ledna okolo 970 000 BTC, což odpovídá sumě 8 miliard USD. Pokud bude současný trend nadále stoupat, dosáhne společnost do února 2020 hodnoty 1 000 000 BTC.

Analýzy a trhy

24.01.20 Technická analýza [ETH a BCH]: Bitcoin Cash DUMP z 400 na 300 USD. ETH “jen” 13% propad

Bitcoin Cash přišel o 100 USD na své hodnotě a zisk z roku 2020 snížil v topu na 99,96% na momentálních 53% během pár dní. Ethereum se drží dobře, když ztratil “jen” 13% oproti 20% průměru trhu.

24.01.20 Technická analýza BNB/USD – korekce trhu pokračuje

I navzdory tvrdému pádu se BNB moc hezky drží a taky proto je to jeden z největších favoritů pro aktuální rok. I přesto, že máme na kryptotrhu korekci, tak Binance coin bojuje a to se rozhodně cení.

[Přehled trhu] 24.01.20 Bitcoin ztratil 850 USD! [BTC] -4% [LTC] -8% [BSV] -16,25% [ETC] -9,71% [DASH] -7,9%

Bitcoin ztratil 850 USD. Bitcoin SV pokračuje v masivním propadu. Litecoin musí hledat novou podporu poté, co včera neudržel tu současnou. V krátkosti se podíváme i na ETC, DASH, a BTG.

Kryptoměny a kryptofirmy

Stane se rok 2020 rokem privacy coinů?

Většina lidí považuje každou kryptotransakci za anonymní, ale není tomu tak. Například veškeré transakce Bitcoinu jsou zaznamenávány na blockchainu. Existují však takové mince, které byly založeny přímo na ochranu soukromí a během posledních několika týdnů to vypadá, že se letošní rok stane rokem privacy coinů.

Jak je na tom kryptoměnová komunita v České republice a na Slovensku?

Komunita v ČR a SR okolo kryptoměn roste, ale stále by na tom mohla být lépe. Největší část downtrendu už máme jistě za sebou, ale moc velký optimismus zatím ještě není na místě. Snad se to změní, když v komunitě ještě více převládne přátelská a otevřená atmosféra.

Nejvyšší korelaci se zbytkem trhu vykazuje Ethereum

Nedávný výzkum ukazuje, že Ethereum (ETH) je kryptoměnou, která v roce 2019 nejvíce korelovala se zbytkem krypto trhu.

Hot news

Zloději bitcoinů zatčeni v Japonsku

Japonská policie dnes zatkla dva podezřelé z krádeže bitcoinů z peněženek CoinExchange. Údajně bylo ukradeno BTC v hodnotě 78 milionů jenů, což odpovídá zhruba 710 000 USD.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Během letošního bullrunu

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře