Jak je na tom kryptoměnová komunita v České republice a na Slovensku?

0
(0)

Komunita v ČR a SR okolo kryptoměn roste, ale stále by na tom mohla být lépe. Největší část downtrendu už máme jistě za sebou, ale moc velký optimismus zatím ještě není na místě. Snad se to změní, když v komunitě ještě více převládne přátelská a otevřená atmosféra.

Komunita musí držet pohromadě

Na webu Kryptohodler.cz nedávno vyšel článek, který pojednává o naší komunitě. Zkusme se zeptat, proč jsme vlastně zde. Co nás přivedlo do světa kryptoměn? Asi na to nebudete mít jednoznačnou odpověď a celkem jistě se vaše odpovědi budou lišit.

Rozdílný cíl, společná komunita

Mnozí by asi řekli kvůli penězům. Lidé dělají kvůli penězům všechno možné, někdo vraždí, někdo ničí přírodu, někdo se raději snaží psát, nebo točí videa.. Bitcoin by do dnešního dne pravděpodobně nepřežil, kdyby jeho těžba nevynášela lidem peníze.

Ale pojďme trochu hlouběji. Jasně, všichni potřebujeme z něčeho žít a když něco děláme, chceme za to peníze. Jinak bychom to vlastně ani dělat nemohli a museli bychom dělat něco jiného. Ale je v tom víc, jsme tu! Každý z nás si musel kryptoměny vědomě vybrat a tím se stát součástí. Komunita jsme my všichni!

Více už prozrazovat nebudeme. Vše najdete zde:

CZ/SK Kryptokomunita je malá a musíme držet při sobě!

Více podobných článků nejen o kryptoměnách nejdete v tomto odkazu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img