Univerzity nabízejí studentům blockchainu placené příležitosti

3.8
(4)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • PayPal očekává obrat 2 miliardy dolarů z kryptoměn • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět selhal u 40 000 USD • Polkadot se stává 4. největší kryptoměnou • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Bitcoin se opět nedostal nad 40...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Massachusettský technologický institut (MIT) a kalifornská univerzita Berkeley nabízí svým studentům blockchainových vzdělávacích programů placené příležitosti učit se prací. Studenti tak dostávají velkou příležitost.

Blockchainové vzdělávací programy

Kryptoměny a technologie blockchain si ve světě získaly svoji pozornost, která neunikla ani univerzitám. Na prestižních školách tak vznikají nové obory, zabývající se kryptoměnami a technologií blockchain.

MIT a Berkeley se rozhodly svým studentům nabídnout placenou praxi v prestižních kryptoměnových společnostech. Prezident bitcoinového klubu MIT, Nate Foss, dokonce prohlásil, že jeho studentská organizace má vyhrazený program pro otevírání pracovních míst souvisejících s kryptoměnami.

Nate Foss je čerstvý absolovent MIT a pomáhá tak novým studentům získat práci v informační oblasti, kde je technologie blockchain nezbytná. O studijních programech a kryptoměnových kurzech prohlásil:

„Před rokem 2017 jsem ani nevěděl, co to jsou ty Bitcoiny. Moje vášeň pro kryptoměny a tuto technologii nyní změnila můj světový názor.“

Bitcoin Club tak spolupracuje s tamními kryptoměnovými společnostmi, které si najímají studenty této univerzity. Kryptoměnové startupy tak rádi přijímají nejen absolventy blockchainových studií, ale také nově příchozí studenty.

Liam DiGregorio, student Berkeley prohlásil:

„V Berkeley jsem absolvoval pouze jednu třídu počítačových věd, přesto pracuji jako softwarových inženýr blockchainové platební společnosti. Zúčastnil jsem se kurzu vývojářů a dostal jsem práci hlavně díky reputaci, kterou Berkeley přináší.“

Závěr

Zájem o technologii blockchain a kryptoměny se stává na mnoha prestižních univerzitách velmi populární. S rostoucím trendem kryptoměn a blockchainu bude potřeba mnoho zaměstnanců se znalostí této nové technologie.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře