Twitter zahájí obchodování s kryptoměnami a akciemi ve spolupráci s eToro

5
(3)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Populární platforma sociálních médií Twitter údajně zavádí novou funkci, která uživatelům platformy umožní obchodovat s kryptoměnami a akciemi. Nová funkce je spuštěna ve spolupráci s fintech firmou eToro.

Uživatelé Twitteru budou moci procházet tržní grafy, používat širší škálu finančních nástrojů a nakupovat nebo prodávat krypto a další aktiva prostřednictvím eToro. Nejnovější partnerství mezi platformou sociálních médií a fintech firmou se také rozšíří o funkci „cashtags“ Twitteru, která v současné době umožňuje uživatelům zobrazovat obchodní data v reálném čase z TradingView.

Finanční funkce na Twitteru

K novým finančním funkcím lze přistupovat přes záložku „view on eToro“, která uživatele přenese na obchodní platformu eToro. Fintech společnost založená v roce 2007 představila v roce 2019 funkce pro obchodování s kryptoměnami a vlastní kryptopeněženku.

Nejnovější partnerství by bylo také první pozoruhodnou dohodou pro giganta sociálních médií od doby, kdy Elon Musk převzal funkci generálního ředitele. Yoni Assia, generální ředitel eToro, označil partnerství za perfektní shodu a věří, že tato funkce pomůže přivést na platformu nové uživatele.

Assia také poznamenal, že finanční funkce na Twitteru se staly docela trendem a byly klíčem k rozmachu maloobchodního obchodování v roce 2021. Dodal, že vyhledávání „cashtagů“ narostlo do milionů. Také Musk v nedávném rozhovoru řekl, že chce, aby se Twitter stal „největší finanční institucí na světě“.

Závěr

Musk již dříve přišel s myšlenkou udělat z Twitteru „super aplikaci“ se zaměřením na vybudování ekosystému, který by uživatelům nabídl přístup k několika online službám na jednom místě. Koncept super aplikace je velmi populární v Číně, kde takové aplikace fungují jako brána ke všemu, co spotřebitel potřebuje ve svém každodenním životě. WeChat například nabízí rychlé zasílání zpráv, sociální média, rezervace cestování a hotelů, bankovnictví a další.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img