[Video] Tony Robbins a Gary Vaynerchuk dávají investorům skvělé rady

0
(0)

Dnes ráno jsem našel opravdu skvělé video a prostě mi to nedá a musím ho zde s vámi sdílet. I když nejde čistě o kryptoměny, z pohledu investování se dá určitě hodně naučit i z těchto krátkých 10 minut. Během nich se však naučíte opravdu hodně. Gary Vaynerchuk a Tony Robbins jsou totiž naprostou špičkou ve svých sektorech.

O koho jde?

Dříve než se podíváme na konkrétní rady a slova Tonyho Robbinse a Garyho Vaynerchuk, trošku si je představíme. Tony Robbins je americký filantrop, podnikatel, spisovatel a life coach. Má hned několik knih a programů, které lidem po celém světě pomáhají s životními a pracovními rozhodnutími. Jen pro zajímavost, jeho majetek se odhaduje zhruba na 500 milionů dolarů.

Gary Vaynerchuk je také odborníkem na to, co dělá. Tento americký podnikatel a autor má kořeny v Bělorusku, kde také začínal svou kariéru. Od kritika vína (a nutno podotknout, že rodinný byznys s vínem dostal na zcela novou úroveň), se dostal až ke kariéře marketéra a influencera. Ve svých videích pravidelně radí, jakým způsobem dělat správný marketing a kam investovat. Jeho majetek se odhaduje zhruba na 160 milionů dolarů.

Držte cash a čekejte na korekci

To je pravděpodobně ta nejpodstatnější rada, jakou v tomto videu najdete. Tony a Gary se hodně vyjadřují o tom, co udělat v případě, kdy nastane korekce. V první řadě, neprodávejte! Zní to extrémně jednoduše, ale když některá akcie (nebo kryptoměna) padne třeba o 50 %, lidé začnou dělat opravdu velké hlouposti. Mezi ně patří i prodávání s velkou ztrátou. To se však může stát tou největší chybou, jakou kdy uděláte.

Tony Robbins poukazuje také na fakt, že právě v době korekce, je nejlepší investovat. Je to naprosto jasné a jednoduché, ne? Zní to tak. Ale oba si uvědomují, že mnohem snadněji se o tom mluví, než dělá. Proto na to kladou velký důraz a lidem radí, aby drželi cash a čekali na korekci, kdy by měly nakoupit co nejvíce akcií (nebo klidně kryptoměn, i když přímo o nich nemluvili).

Závěr

Opravdu vřele doporučuji shlédnutí videa. Klidně i celou (nezkrácenou verzi), kterou naleznete na začátku článku. Pokud nemáte tolik času, tak se podívejte alespoň na zkrácenou verzi, kterou naleznete zde dole. Určitě nebudete litovat. A hlavně se nedejte odradit tím, že Gary skáče Tonymu stále do řeči. Gary je prostě takový.

Video:

How to win in the next recession

Dropping some real tactical advice here with Tony Robbins for the next recession .. who's trying to dominate?

Uverejnil používateľ Gary Vaynerchuk Streda 3. apríla 2019

Co číst dále?

Polská burza Coinroom zavřela a majitelé se vypařili i s fondy klientů

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Marek F.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img