Tom Lee se vrací k predikcím ceny BTC – Utrhne si další ostudu?

1
tom lee

V prosinci minulého roku si Tom Lee, známý zastánce BTC, ukrojil pořádnou ostudu, když předpovídal, že BTC do konce roku dosáhne na 15 000 USD. To se nejen nestalo, ale Bitcoin se pohyboval přesně na druhou stranu od Leeho predikce. Nyní se Tom Lee vrací s další predikcí. 

Kam to bude?

Tom Lee ja známým zastáncem Bitcoinu a podle toho také volí slova. Ačkoliv jeho minulá predikce katastrofálně selhala, tak se Lee nevzdává a dál se jako kryptoměnová a televizní ikona pouští do dalších předpovědí. Jeho poslední předpověď zní, že rok 2019 je obdobím oprav. Oprav ve smyslu cenových hladin.

Hlavním Leeho argumentem je fakt, že se ukazuje, že Bitcoin je prostě užitečný. Fundamentální hodnota Bitcoinu je tak stále podstatně výš, než kde se nyní nacházíme. S tím je spojena jeho cenová predikce, která říká, že kritickou hladinou bude 200 weekly moving average. Na tom se shoduje s mnoha profesionálními tradery.

Kolik lidí ví, co jsou to kryptoměny – Dle nejnovějšího průzkumu má každý desátý člověk zkušenosti s kryptoměnami

200 weekly moving average je v krypto komunitě brána jako opravdu důležitá hranice, která se osvědčila i v předchozích cyklech. Při bull marketu funguje jako podpora a při bear marketu zase jako nejsilnější rezistence. Obecně se tak očekává, že po proražení tohoto indikátoru se dostaneme zpět do býčího trhu.

Věřte, nevěřte

Tom Lee předpovídá, že k tomuto průrazu by mělo dojít někdy kolem října tohoto roku. To patří na škále predikcí k těm nejvíc optimistickým. Velká část obchodníků očekává tento obrat trendu až ke konci roku 2019 nebo na začátku roku 2020. Tom Lee se tak opět ukazuje jako nesmírný optimista. Dá se ale věřit jeho predikcím?

Rozhodně ne. Tom Lee není spasitelem a v jeho zájmu není ani pomoc ostatním investorům. Jeho neuvěřitelně hloupá predikce z konce minulého roku napovídá, že sleduje své vlastní cíle. Pravděpodobně tak chtěl svým vyjádřením vyvolat falešnou naději a hnát další investory do nákupu v nevýhodnou dobu.

Hack slovenské burzy – Slovenská směnárna KryptoTop byla hacknuta

Obecně je možné říci, že věřit predikcím kryptocelebrit je velmi nebezpečné, protože sledují své vlastní cíle, které mohou být naprosto opačné, než jsou cíle menších investorů. V tomto ohledu je nejlepší variantou spoléhat buď na vlastní rozum, a nebo na služby, jaké poskytuje například web Trading11, kde si můžete sami ověřit, jak dobře technické analýzy odhalily budoucí pohyb BTC či jiných kryptoměn.

Nejnovější cenová analýza BTC:

14.03.19 Technická analýza BTC/USD – Zatím žádná velká změna

Zdroj:
ccn.com

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
k 001 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
k 001
Host
k 001

Co já vím tak na konci roku vždy píšete že investoři vybírají své zisky proto to tak padá konec prosince leden únor , ted tu zas píšete že to má začít růst koncem roku.. boože to jsou zas hovna