Milionář Tim Draper zveřejnil Bloombergem cenzurované prohlášení o COVID-19

0
(0)
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Podle rizikového kapitálového investora a hlasitého obhájce bitcoinů, Tima Drapera, Bloomberg nikdy nezveřejnil jeho názor na znovuotevření americké ekonomiky, který zjevně neodpovídal informacím, zveřejněným v hlavních médiích.

USA se musí vrátit do práce

Miliardář tvrdí, že USA se musí “vrátit do práce” a pochválil prezidenta Donalda Trumpa za decentralizaci rozhodovacího procesu tím, že do něj zapojil státní vlády.

Trump se staví proti uzamčení

Dne 16. dubna Trumpova administrace odhalila pokyny, které definují třífázový postup restartu ekonomiky, která krvácela v důsledku koronaviru. Státy, které zaznamenají prudký pokles případů COVID-19 po dobu dvou týdnů v řadě, mohou začít znovu otevírat některé podniky, včetně kin a tělocvičen, než se otevřou větší místa, jako jsou školy nebo fotbalové stadiony.

I přes vydané pokyny, dne 17. dubna Trump na Twitteru naléhal na vlády států Minnesoty, Michiganu a Virginie, aby “osvobodily” své občany. Jedná se o tři státy s demokratickými guvernéry, které budou klíčové v případném listopadovém vítězství.

Draper je na stejné straně

Draper byl již od začátku nepřítelem hromadných odstávek. V polovině března zveřejnil kontroverzní tweet, že “strach je horší než samotný virus”. Předpovídal v něm, že hospodářská krize vyvolaná koronavirem zabije více lidí než samotná pandemie.

Jak vysvětlil CTO Coinbase, Balaji S. Srinivasan, COVID-19 by mohl vytvořit ochromující dominový efekt různých krizí, včetně pádu Evropské unie.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img