Tim Draper na PBW zazpíval bitcoinovou píseň a hovořil o budoucnosti peněz

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Americký podnikatel Tim Draper vystoupil na právě probíhající akci s názvem Paris Blockchain Week 2023 (PBS), kde hovořil o decentralizaci a budoucnosti peněz. Americký investor si také neodpustil zazpívat bitcoinovou píseň o současném dění ve světě financí.

Tim Draper na PBW 2023

Americký podnikatel a investor Tim Draper vystoupil na právě probíhající kryptoměnové konferenci Paris Blockchain Week 2023, kde hovořil převážně o decentralizaci a budoucnosti peněz. Na závěr zazpíval bitcoinovou písničku, kterou prý vlastnoručně složil. Kousek z bitcoinové písně zaznamenal youtuber Daniel Nita a zveřejnil prostřednictvím příspěvku na Twitteru.

Jeho celý projev se soustředil kolem jeho přesvědčení, že nevyhnutelná změna přichází z decentralizovaných finančních nástrojů, jako je bitcoin, který nazval bubnem, který neustále zní a zní. Ve svém vystoupení americký investor uvedl:

Otřásli naší důvěrou v bankovní systém… Skutečně silný vůdce by tuto důvěru znovu vybudoval. Důvěřujte bankám, které nyní zůstávají, a osvoboďte je.

Dle Drapera byla tato píseň napsána před čtyřmi lety, avšak dnes je aktuálnější než kdy předtím. Text se dotýká Satoshiho, bitcoinu, bank, vlád a touhy po novém světovém řádu. Píseň je také reakcí na nedávný krach Silicon Valley Bank (SVB) a dalších bankovních institucí.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 28 701 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech Tima Drapera myslíte vy? Jaký je váš pohled na budoucnost peněz? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Celou bitcoinovou píseň složenou Timem Draperem si můžete pustit pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img