Těžba kryptoměn se objevila ve filmu pro dospělé! Lady Dee v hlavní roli…

0
lady-dee-mining-farma-bitcoin

Ožehavé téma kolem koronaviru plní zprávy den co den. Pojďme si to odlehčit. Jednomu z našich čtenářů totiž neunikla nová tvorba herečky z filmu pro dospělé Lady Dee. Její „umění“ se ve snímku odehrává na těžební farmě.

Natáčení filmu pro dospělé na mining farmě

Produkce podobných „filmů“ si mnohdy vybírají netypická místa, ovšem toto je k popukání. Jak na takový nápad vůbec přišli? Že by si Lady Dee oblíbila kryptoměny? Každopádně jedno je jisté, každá reklama pro krypto je dobrá reklama, nebo ne?

lady-dee-mining-farma

Kryptokomunita se popadá smíchy za břicho

Zaměstnanci některých kryptofirem mi již o videu říkali také, a proto jsem to nemohl ignorovat. Mnoho z nich se popadá smíchy za břicho, a dál jej šíří prostřednictvím soukromých nebo dokonce firemních chatů.

Pokud jej chcete sdílet také, doporučujeme v podobě tohoto článku, všichni se pobaví, aniž by vás nařkli z navštěvování různých pochybných portálů pro dospělé…

Ve videu se objevují i známé české krypto firmy

Je to úsměvné, ale na počítači pána, který se tváří, že je operátorem těžební farmy, se nachází nálepky Trezoru nebo třeba Paralelní Polis.

Otázkou však je, kdo si tyto umělce do své farmy pozval. Těžba už tolik nenese, v tomto případě vypadá pronájem prostor hercům jako jediné východisko. Samozřejmě žertujeme…

lady-dee-tezba-bitcoin-trezor-polis

Kdo hledá ten najde

Máme přeci jen soudnost, a proto zde nebudeme na video odkazovat, nebo dávat snímky z pozdějších dějů. Avšak tento kousek je jednoduše dohledatelný, pokud je vám více než 18 let, můžete ho najít pod názvem: Lady Dee svede zaměstnance svojí bitcoinové farmy.

Má snad Lady Dee opravdu svou BTC farmu?

Sdělte nám svůj slušný názor v komentáři.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře