Technická analýza: 25. 07. Ohromující zotavení Bitcoinu v roce 2019. +350 % v první polovině roku

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Ohromující zotavení z minima kolem 3,2 tis. USD až na maxima 13,8 tis. $ Přibližně 4násobek na vrchol.

Zotavení BTC v roce 2019

V průběhu roku 2019 se bitcoin znovu ukázal jako nejvýkonnější aktivum dostupné masám, které daleko předčilo očekávání investorů. Bitcoin se po 85% korekci rychle přiblížil k předchozímu historickému maximu. Bylo by rozumné očekávat, že bude čelit určitému prodejnímu tlaku. To se projevilo zejména na krátké FIBO úrovni 61,8 %, což je místo, kde byly v tomto běhu provedeny přestávky. Totéž se stalo při předchozím zotavení medvědího trhu.

Při hodnote 3200 USD u tohoto cyklu jsme narazili na dno a odrazili se od něj rychleji než v předchozích cyklech v roce 2014. To bude pravděpodobně důsledkem většího zájmu investorů.Zdá se, že s dodatečnými fiatovými penězi, mediální a politickou pozorností a všeobecnou aurou zájmu se Bitcoin nabývá na síle z hlediska infrastruktury a důvěryhodnosti. Zda důvěryhodnost vede k přijetí je další věc, ale mám podezření, že je to nevyhnutelné.

Pravděpodobně potřebujeme nějakou dobu konsolidovat před halvingem (květen 2020). Možná se pohneme stranou, jak jsem ilustroval v předchozí analýze (zde: Bitcoin), ale nakonec naznačuji, že budeme tlačit nová historická maxima. Mám podezření, že to vyvolá nové ATH.

  • Sledujte 9200 USD podporu na možný odraz vzhuru.
  • BTC upevňuje zaokrouhlování dna, zbývající část léta se muže pohybovat na 7,5k – 10k.
  • Sledujte ukončení zaokrouhlování dna / poháru a vyčkejte na zelenou svíci týdenního grafu.
  • Zpracujte léto v klidu a zůstaňte trpeliví.

Závěr

Abych to shrnul, domnívám se, že bitcoiny mají infrastrukturu, zájem a základy lépší než v posledním bull marketu 2017. Hodnota na 30 000 USD podle analytiků do 2021 poroste za předpokladu, že nedochází k žádné významné zákazové události (je to ale muj osobní názor). Mám podezření, že rok 2019 vyvolá nový býčí trh – tak absurdní, že 30 000 USD může být jen začatkem, lidé rádi kupují nová maxima jako koncem 2017 bull marketu. Pročpak ale nekupovali na 3 200 USD?

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Co číst dále?

5 důvodů – proč bulls potlačí Bitcoin k min. 18 000 $ do konce roku

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img