Technická analýza: 18. 07. V Číně roste zájem o Ethereum, nárůst vyhledávání na Google o 50%

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Ethereum v Posledních dnech získává v Číně velkou pozornost. Některé lidé věří, že v průběhu tohoto týdne by mohlo dojít k nárůstu ceny až o 50%.

Podle údajů z Google Trends vyhledávání slova “Ethereum” v posledních několika dnech prudce vzrostlo. “Byl bych překvapen, kdybychom v příštích 5 dnech u ETH neviděli alespoň 50% růst” předpovídá @ Journeyto100k_.

Technická analýza: ETH/USD

Svou analýzu bych začal pohledem na nejdůležitější věc na celém grafu: support line. Jak můžete vidět na grafu, právě support line je momentálně linie kde se ETH odrazil směrem nahoru. Celé se to událo na hodnotě 190 USD. Momentálně toto považuji sám za dno na ETH a ten se bude odrážet směrem nahoru. Nemyslím si, že to bude přímá čára up linie k 300 USD. Nejbližší zastávku vidím pro ETH při resistenci na 237 USD s menším poklesem k 211 USD a znovu proražením resistence na 237 USD a růstem alespoň k 288 USD.


Ethereum čeká obrovská změna k lepšímu s ETH. 2.0 Phase která se uskuteční 03. 01. 2020. Tento fundament bude táhnout ETH k výšinám. Osobně bych viděl Ethereum koncem roku někde při hodnotě 700 USD možná i více . Tomu napovídá i zvýšený podíl vyhledávání slova “Ethereum” na Google. Tento článek není ani tak TA predikcí jako informování o tom, že tento pokles se může velmi rychle smazat a znovu uvidíme nové top cenové hodnoty pro rok 2019. “Všechno je to beztak o čase který je v investování nejlepším přítelem”.

Co číst dál od stejného autora?

Technická analýza 14.07 LTC/USD 5th wave – uděláme do halvingu ještě 1 pump? Technická analýza: 17. 07. Bitcoin za 9000 USD – Bearish scénáře, kde obchodují velcí hráči? 

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img