Technická analýza: 17. 07. Bitcoin za 9000 USD – Bearish scénáře, kde obchodují velcí hráči?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Bude nové ATH v roce 2019 ovlivněno halvingem, který je plánováný na květen 2020? Pojďme se podívat na to, kde se nachází důležité supportní zóny, a co můžeme očekávat od Bitcoinu v následujících dnech.

Zdravím všechny tradery a traderky u nového updatu technické analýzy Bitcoinu. Pro začátek se podíváme na vývoj BTC z několika posledních dnů a také na vývoj od naší poslední analýzy zde: Bitcoin.

15.07 jsme zveřejnili analýzu na BTC, která počítala z bearish scénářem a vyklesáváním jak BTC, tak i celého trhu. Mírný růst, který jsme čekali k 11 000, se ukázal jako správný a BTC se dostal na tuto rezistenční úroveň. Následně jsme měli zaznačen propad k supportu na 9094 USD, viz graf predchozího updatu.

Predikce BTC z 15. 07. 2019

 

Bearish – výsledek predikce

Technická analýza: BTC/USD

Předešlý bearish scénář počítal s růstem BTC k 11 000 USD a následným propadem až k 9 094 USD, jak to je zaznačené na grafu.

Tento nádech v bearish scénáři bude jen menším záchvěvem k tomu, abychom poklesli k 9 094 USD, kde je další support. Jak už jsem zmínil, prázdniny byly obvykle za poslední roky pro krypto měně příznivé. Toto období využívali velcí hráči k manipulačním hrám a ke kumulaci BTC.

Co se týče další predikce, tak se určitě podíváme na 9094 USD a následně bych čekal menší konsolidaci do strany. Bulls se budou pokoušet atakovat 9787 USD, kde leží současná resistance. No budou mít na to dost sil?

Na další predikci, kam půjde Bitcoin dál, si však musíme počkat. Já osobně tam vidím konsolidaci na 9094 USD. Až následně můžeme predikovat, co přijde dál. A zda zaútočí bulls.

Co číst dál od stejného autora? Technická analýza 14.07 LTC/USD 5th wave – uděláme do halvingu ještě 1 pump?

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img