Technická analýza 14.07 LTC/USD 5th wave – uděláme do halvingu ještě 1 pump?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Uvidíme do halvingu, který je naplánován na 06.08.2019 ještě jeden TOP?

Technická analýza: LTC / USD

Po velkém pohybu většinou přichází korekce, tato slova jsou velmi příznačné pro tento propad na LTC z 140 USD na 100 USD. V rozmezí 2. – 29. dubna proběhla u Litecoinu 34% korekce, stejně tak jako v předchozích týdnech, kdy dosahuje v době od 13. června do 14. července korekce 43%.

Velkou otázkou zůstává, zda je tento propad už konečně u konce a jak vysoko může LTC vyrůst. Uvidíme kolem halvingu, který je naplánován na 06.08.2019 ještě jeden TOP pro rok 2019?

Momentálně se pohybujeme na hodnotě pod 100 USD za kus LTC. Cena se dnes dotkne hranice 93 USD. Jak můžete vidět na grafu dotýkáme se support line kanálu. Zároveň vidíme jak přesně se LTC odrážel od support line či resistance line. Na grafu mám zakreslený EW, kde tento propad na 93 USD je čtvrtou korekční vlnou. Litecoin by se měl v nejbližších dnech odrazit směrem nahoru a dokončit 5 bullish vlnu. Halving je 06.08.2019, cena na největší hodnotě 140 USD určitě nebude překonána. Pátá vlna EW nám napovídá, že LTC může dosahovat hodnoty blízké 180 USD za kus.

Nejlepším řešením momentální situace je dokupování pod 100 USD a čekat až se skončí letní prázdniny, které jako každý rok nejsou pro ceny kryptoměn velmi příznivé.

Co číst dál od stejného autora?

Technická analýza: 12.07 Shrnutí situace Bitcoinu – kde chtějí obchodovat velcí hráči?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Henry

Čekat až skončí prázdniny? Já myslel, že pár dní před halvingem to začne padat, pokud už by nějaký růst měl nastat. Ten vrchol čekáte až měsíc po skončení halvingu? Zatím to pořád jen padá a padá.

Begy

řekl bych, že v propadu pod 100 USD má prsty padající BTC. Tipuju že do rána jsme na “master” supportu 84USD. Pokud BTC nepřestane padat (můj tip je, že odzaz bude až na 10000USD) tak nepřestane padat ani LTC

Pedro

Cena se dotkla 93USD a vyletela z trendoveho kanalu, jakoby tam ani nebyl

Martines

Když padá BTC tak nějaká trendovka je na prd

spot_img