Světové celebrity představují Ethernity – debutovou sbírku NFT

5
(1)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Bratři Winklevossové, švédský DJ Alesso a majitel basketbalového týmu Philadelphia 76ers Michael Rubin přicházejí s digitálními uměleckými díly, kromě řady dalších celebrit.

Ethernity poskytuje hvězdám způsob, jak podporovat filantropii

Hvězdami nabitá sestava celebrit a vlivných osobností nabídla první kolekci nezastupitelných tokenů (NFT) k prodeji jako součást Celebrity art kolektivu Ethernity, nového projektu NFT, který prodává digitální umělecká díla, schválená známými osobnostmi veřejného života z oblasti filmu, televize, hudby, sportu a kryptoměn.

Každý token představuje kus digitálního uměleckého díla, obsaženého v kolekci Ethernity a vytvořeného renomovanými umělci. Část finančních prostředků získaných z každého prodeje bude věnována na charitativní účely. Projekt Ethernity, podporovaný celebritami a vytvořený umělci, poskytuje hvězdám způsob, jak rozvíjet filantropické aktivity a účastnit se akcí, které jsou jejich srdcím blízké.

Ethernity oslovila digitální umělce, jako jsou Mad Dog Jones a Esteban Diacono, aby vytvořili sběratelské NFT, které jsou pro každou celebritu jedinečné. V debutové kolekci Ethernity se např. objeví tyto hvězdy podporující umělecká díla:

  • Dvojčata Winklevossovi, spoluzakladatelé burzy kryptoměn Gemini
  • Christian Vieri a Paolo Maldini, bývalí profesionální fotbalisté
  • Michael Rubin, majitel Philadelphia 76ers
  • Švédský DJ Alesso
  • Belgičtí DJové Dimitri Vegas a Like Mike

Kromě vytváření digitálních uměleckých děl, Ethernity v současné době zkoumá možnosti týkající se tokenů pro obchodní karty na míru. Kolekce Vintage Card bude zahájena majitelem 76ers Michaelem Rubinem, který prostřednictvím své All in Challenge dříve získal více než 60 milionů USDBasketbal a NFT jsou již synonymem úspěchu hry NBA Top Shot, která vygenerovala tržby přes 31 mil. USD.

NFT podrporující charitu

Oznámení o projektu Ethernity poukazuje na rostoucí zájem o NFT. Sleduje podobné zprávy od významných osobností, včetně spoluzakladatele Linkin Park Mika Shinody a Jehana Chu, spoluzakladatele a řídícího partnera společnosti Blockchain či investiční obchodní společnosti Kinetic. Shinoda nedávno vydražil svůj první NFT a získal více než 30 000 USD na charitu. Chu byl také aktivním účastníkem prostoru NFT a dříve uvedl:

“NFT transformují nejen umění, ale také obchod, finance, společnost a kulturu.”

Závěr

Zájem o NFT nadále roste, jelikož si jej může koupit každý, kdo má přístup k digitální peněžence. Jen v prosinci bylo prodáno 8,6 milionu digitálních uměleckých děl, včetně těch bitcoinových, která se prodala za 130 000 dolarů v aukční síni Christie’s.

Myslíte si, že NFT navždy změní charitu, nebo je to jen pomíjivý výstřelek? Dejte nám vědět do komentářů níže.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img