Steve Wozniak důvěřuje více matematice a Bitcoinu než lidem a penězům

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Spoluzakladatel společnosti Apple, Steve Wozniak, počítačový inženýr a vynálezce, vysvětluje, proč věří Bitcoinu a jeho technologii více než našemu současnému finančnímu systému.

„Bitcoin upoutal moji pozornost. Nikdo skutečně neví, kdo je jeho tvůrcem. Nemá žádnou centrální autoritu. Je založen na matematice. Existuje určitý počet Bitcoinů, které mohou existovat… Matematika je pro mě jako příroda. Což je mnohem lepší než lidské bytosti… Věřím těmto přírodním věcem víc než tomu, co tvoří člověk. Člověk tvoří měny, ovládá je a vydává nové dolary každý rok. Bitcoin je vůči tomu imunní.“

Wozniak a jeho angažmá v krypto

Když mluvil se Zane Huffmanem z NullTX na ChainXChange v Las Vegas, Wozniak přiznal, že je angažován ve startupu Equi.

Platforma Equi společně s jejími tokeny na bázi Ethereum známá také jako „British Bitcoin“, má za cíl odlišit se od dnešního kvanta krypto projektů tím, že zastupuje akcie skutečného hmotného majetku.

Společnost Equi, založená Dougem Barrowmanem, vytváří skvělé investiční příležitosti pro průměrné lidi tím, že vydává zlomkové podíly na drahé nemovitosti a luxusní zboží.

Dějiny se přepisují

Wozniak řekl, že je to jeho první účast v blockchainové společnosti. Charakterizoval krypto komunitu jako cenný prostor, kde inovátoři přepisují dějiny obchodu, a způsob, jakým je distribuována hodnota. Rovněž přetváří pravidla, jak mohou lidé získat přístup k investičním příležitostem a odstraňuje bariéry pro vstup menších investorů.

Něco jako kdysi internet

„Zatím jen zlomek lidí vidí potenciál a hodnotu krypto odvětví, která mi velmi připomíná rané počátky internetu.“

Jsme rádi, že kapacity jako „Woz“ pomáhají rozvíjet krypto segment, a budeme mu držet palce.

Zdorj: dailyhodl.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img