Staňte se během karantény odborníky na blockchain s online kurzy

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Vlády po celém světě nařizují karanténu či omezení volného pohybu, aby lidé, během pandemie nemoci koronaviru, zůstali ve svých domovech. Svět se tak stává více digitální a vy se tak můžete stát součástí.

Digitální svět z domova

Dle nedávného průzkumu zpravodajského portálu NPR se ukázalo, že návštěvy stránek zpravodajských serverů se zvýšily o 60 % a lidé také tráví více času hraním videoher. Herní platformy jako Steam nebo Epic Games Store zažily herní boom.

Nákupy z online obchodů se zvýšily několikanásobně a většina obchodních schůzek probíhá prostřednictvím videohovoru. Streamovací služby Netflix a HBO zažívají velký nárůst předplatitelů. Lidé se také mohou během volného času přiučit zajímavé věci ohledně technologie blockchain.

Vznikají tak e-learningové platformy, kde přední odborníci na technologii blockchain připravili řadu kurzů, v nichž vysvětlují základní podstaty této technologie.

Online kurzy

Certifikační platforma Coursea přišla s onlinem kurzem Blockchain Revolution. Kurzem provádí výkonný ředitel Blockchain Research Institute, Don Tapschott a autor knihy Blockchain Revolution, Alex Tapscott.

Kurz má naučit, jak lze implementovat technologii blockchainu do podnikání či veřejné a státní správy. Zájemci se dozví jak analyzovat technologii pro dané odvětví nebo organizaci. Studenti po absolvování kurzů obdrží certifikát INSEAD.

Dalším příkladem je kurz společnosti Udacity, který je zaměřen převážně na vývojáře. Kurz pojmenovaný Staňte se vývojářem blockchainu umožňuje zájemcům vytvořit si vlastní privátní blockchain a prozkoumat celou platformu Etherea.

Známý Youtuber Ivan on Tech spustil také svoji výuku pojmenovanou Ivan on Tech Academy, kde jednotlivcům nabízí, jak se více dozvědět se o příležitostech v kryptoměnovém průmyslu a blockchainu. Pro zpravodajský portál Cointelegraph řekl:

„Všechna nová průmyslová odvětví jsou plná příležitostí. Představte si práci s mobilními aplikacemi před 10 lety nebo na internetu v 90. letech nebo s počítači v 80. letech. Většina lidí opomíná super příležitosti k vybudování skvělé kariéry nebo firmy.“

Závěr

Karanténa a omezení volného pohybu kvůli nemoci Covid-19 je katalyzátorem pro práci z domu. Lidé tak mohou najít čas účastnit se online kurzů, zaměřených na pochopení kryptoměn a technologie blockchain.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: