Společnost TRON Foundation koupila blockchain.org – co to znamená pro TRX token?

0
(0)

TRON Foundation je firma, která momentálně vyvíjí blockchain stejnojmenné kryptoměny a je zodpovědná například za odkoupení P2P služby pro sdílení dat – BitTorrent. Ten bude brzy začleněn do TRON ekosystému. Více informací naleznete v tomto článku.

TRON však za poslední měsíc prošel hned několika velkými změnami. Za zmínku stojí například přechod na vlastní blockchain, spuštění Tron Virtual Machine (dále jen TVM) a v neposlední řadě i horká novinka – zakoupení domény blockchain.org.

Více o TRON-u naleznete zde.

Co je blockchain.org a jak bude tato doména využita?

Blockchain.org patří mezi největší blockchainové vyhledávače současnosti. Jde v podstatě o takový Google pro kryptoměny. Najdete tam informace o aktuálním dění na blockchainech různých kryptoměn, všechny transakce spolu s počtem potvrzení, celkovou aktivitu sítě, velikost mempoolů, počet nepotvrzených transakcí…

Tedy, tak to bylo, než o doménu vyjádřila zájem společnost TRON Foundation. Dnes už na adrese najdete pouze obrázek, který naznačuje, že web je v přestavbě. To se však má velmi rychle změnit.

blockchain

Blockhain.org a Big Data

TRON Foundation chce na této doméně vytvořit nový, lepší, výkonnější a rychlejší blockchainový vyhledávač, který bude analyzovat obrovské množství dat a uživatelům je zobrazovat v podobě přehledných metrik.

Z blockchain.org se stane platforma, která nabízí analýzu velkých dat (Big Data), hodnocení projektů, vyhledávání informací a další služby pro uživatele v oblasti blockchainu. Zakladatel TRON Foundation, Justin Sun, také povzbuzuje ostatní, aby se podíleli na tomto projektu a společně vybudovali platformu, která podpoří růst blockchainového průmyslu.

Co to znamená pro TRON?

Analýza dat se bude dít na TRON blockchainu. Půjde tak o druhou využitelnou službu (první je BitTorrent) běžící na této decentralizované síti. TRON blockchain v současnosti díky spuštění TVM disponuje obrovským výpočetním výkonem a v budoucnu se situace s největší pravděpodobností ještě zlepší.

Očekávat teoreticky můžeme například přechod na DPoS (Delegated Proof of Stake) konsenzus algoritmus, který spolu s dalšími optimalizacemi v budoucnu umožní zpracovat více než 100 000 transakcí za sekundu.

O srovnání PoS a DPoS připravujeme článek, který brzy vyjde na našem webu.

Zdroj: ethereumworldnews.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Sarka Farka

Zdravim, TRON je stále podporován v peněžěnce Myetherwallet i po tom odtrhnutí na vlastní blockchain? Děkuji

spot_img