SnowGem přichází se svou novou platformou, peněženkou a podporou kreditních karet

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...

Veřejné blockchainové projekty přispěly nemalou měrou k zavedení rychlejších a levnějších plateb do celého světa. Privátním mincím se naopak podařilo usnadnit a zabezpečit používání blockchinové technologie přidáním prvku soukromí.

SnowGem (XSG) je jedna z takových decentralizovaných kryptoměn, která je založena na open source peer-to-peer kryptoměně Zcash. Pro usnadnění šifrovaných transakcí ve své blockchainové síti používá funkci Zero-Knowledge Proof (zkSNARKS).

Co je zkSNARKS?

ZkSNARKS je funkce soukromí založená na blockchainu, která umožňuje zabezpečené transakce mezi dvěma stranami a to bez odhalení identity odesílatele nebo příjemce. SnowGem (XSG) je forknutá verze blockchainu ZCash a zdědila po této platformě téměř všechny její funkce a ještě něco navíc. Je to první a jediný derivát ZCash, který nabízí vlastnictví Masternode.

To, čím je SnowGen výjimečný, je skutečnost, že má svou vlastní full-node, multiměnovou a moderní peněženku. Aktuálně vývojáři také pracují na systému zpracování plateb, který bude podporovat kreditní a předplacené karty. SnowGem tak přináší revoluci v odvětví plateb právě díky své vlastní platformě SnowPay a již zmiňované podpoře kreditních a předplacených karet.

Tým vývojářů ve SnowGem se rozhodl přijmout některá odvážná opatření, díky nimž se chystají přinést krypto platby do mainstreamu. Poměrně úzce spolupracují s některými tradičními hráči, jako je kupříkladu MasterCard.

SnowGen plánuje přinést kryptoměny do všedního života

Platforma SnowGem SnowPay nyní vstoupila do závěrečné fáze vývoje, neboť se jim před nedávnem podařilo úspěšně navázat spolupráci s MasterCard na projektu předplacených karet. V rámci tohoto partnerství budou tyto dvě platformy postupovat v dalším vývoji a integraci společně. V plánu je umožnit uživatelům používat kryptoměny v jejich každodenním životě. SnowGem tím činí velký krok, který povede k hromadnému přijetí digitálních měn!

Vývojáři ve SnowGem plánují vydat své řešení SnowPay společně s novou peněženkou CoinGuard. Díky tomu bude platforma nabízet integrované řešení „vše v jednom“, které uspokojí všechny pořeby zákazníků.

První dávka karet SnowGem SnowPay bude vydána pravděpodobně během několika málo týdnů. Pevné datum zatím nebylo stanoveno.

Kolem jejich peněženky CoinGuard je celkem dosti humbuku. Jedná se totiž o krypto walletku s více uzly, která umožní svým uživatelům ukládat všechny své kryptoměny na jedno bezpečné a „utratitelné“ místo.

Nové vývojářské a speciální funkce platformy SnowGem

V zájmu větší kontroly svěřené do rukou uživatelů pracuje vývojářský tým SnowGem na nativní decentralizované směnárně (DEX). Ta má společně s ochranou soukromí uživatelů zvýšit také ochranu obsahu Masternodů pro ukládání důležitých médií a dokumentů.

snowgem

Mezi speciální funkce platformy SnowGem patří soukromí, dlouhodobost, dostupnost a ziskovost.

  • Soukromí (Ochrana osobních údajů): Při použití chráněných transakcí skrývá SnowGem identitu odesílatele a příjemce. To pomáhá zachovat důvěrnost finančních informací.
  • Dlouhodobost:Tým SnowGem chce být úspěšný věří v dosahování dlouhodobých výsledků. I z tohoto důvodu je otevřený zpětné vazbě a návrhům od své komunity.
  • Dostupnost: Každý z uživatelů může odesílat a přijímat SnowGem kdykoli a odkudkoli po celém světě. SnowGem umožňuje uživatelům přijímat okamžité platby.
  • Ziskovost: Platforma má různé pobídkové programy, které odměňují uživatele za vlastnictví SnowGem XSG.

Disclaimer: Tento článek sponzoroval SnowGem, v případě investice do tohoto projektu si udělejte vlastní research, neneseme za něj odpovědnost.

Oficiální stránka projektu: SnowGem.org

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře