Samsung Galaxy přijde s kryptoměnou Stellar

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Stellar se aktuálně stal součástí Keystore Samsung Blockchain. Nadace Stellar to oficiálně potvrdil ve své tiskové zprávě.

Integrace Stellaru a spolupráce se Samsungem

Nezisková organizace Stellar Development Foundation (SDF) podporující implementaci a rozvoj sítě Stellar oznámila integraci Stellaru do Samsung Blockchain Keystore. Tato integrace dovolí uživatelům Stellaru bezpečně ukládat své privátní klíče na vybrané chytré telefony Samsung Galaxy.

Díky integraci budou moci vývojáři Stellaru vytvářet aplikace výhradně pro uživatele chytrých telefonů společnosti Samsung. SDF mimo jiné bude se společností Samsung spolupracovat při náboru nových vývojářů.

Generální ředitelka SDF, Denelle Dixon, k partnerství se společností Samsung prohlásila:

„Integrace Stellaru do Samsung Blockchain Keystore je významným krokem pro naši síť a ekosystém aplikací postavených na této platformě. Společnost Samsung poskytuje správu privátních klíčů, které jsou uživatelsky přívětivé a vede k většímu nasazení technologie blockchain. Díky této integraci jsme se otevřeli novým uživatelům, kteří mohou těžit z našeho kombinovaného partnerství.“

Další kryptopartnerství se Samsungem

Partnerství Samsungu s nadací Stellar není první kryptoměnové partnerství. Na konci minulého roku společnost přidala do Keystore Samsung Blockchain podporu pro decentralizované aplikace založených na technologii TRON. Před touto událostí byla oznámena také podpora Etherea, Bitcoinu a Litecoinu.

Samsung se také spojil s kryptoměnovou burzou Gemini, aby poskytla služby uživatelům ve Spojených státech amerických a Kanadě. Jihokorejský technologický gigant poskytuje služby na nejúspěšnějších telefonech a tabletech společnosti.

Tyler Winklevoss, generální ředitel společnosti Gemini, o partnerství se Samsungem prohlásil:

“Kryptoměny nejsou pouhou technologií, je to hnutí. Jsme hrdí na to, že spolupracujeme se společností Samsung. Uživatelé Samsungu mohou nakoupit kryptoměny jednoduchým, elegantním a bezpečným způsobem.”

Závěr

Poté, co nadace Stellar oznámila integraci kryptoměny do blockchainu Samsungu, se cena tokenu XLM zvýšila o více než 2 %. V době psaní článku se cena Stellaru (XLM) pohybuje okolo 0,101 USD dle KMC.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: