Riot Blockchain modernizuje své těžební zařízení

0
(0)

Zprávy a souhrny

V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Společnost Riot Blockchain, která se zabývá těžbou kryptoměn ve Spojených státech, oznámila nákup dalších 1 000 nových generátorů Bitmain S-17 Pro. Tím byla dokončena modernizace stávajícího těžebního zařízení v Oklahoma City, neboť již 4. prosince společnost oznámila zakoupení 3 000 Bitmain S-17 Pro.

Modernizace

Tato nejnovější generace ASIC minerů bude znamenat přibližně 50 % zlepšení energetické účinnosti hardwaru ve srovnání s předchozí generací S9 Antminerů. Právě tento model byl do současné doby ze strany společnosti Riot Blockchain využíván.

Společnost rovněž očekává, že tyto minery nové generace budou produkovat přibližně 440 % hashrate a spotřebují pouze odhadovaných 220 % energie – ve srovnání s předchozími S9 Antminery.

Společnost Riot Blockchain vytěžila ve třetím čtvrtletí roku 2019 menší množství Litecoinu (LTC), Bitcon Cash (BCH), více než 1 820 BTC a vykázala hrubý zisk 14 % (bez odpisů a amortizace). Dále společnost vyjádřila očekávání, že dojde ke zvýšení těchto čísel po nasazení nových minerů v prvním čtvrtletí roku 2020.

Výkon a náklady

Společnost Riot Blockchain odhaduje, že za předpokladu plného využití výkonu 12 megawattů a 4 000 minerů nové generace bude dosaženo hashrate přibližně 248 petahash (248 quadrillion hash) za sekundu.

Za 1 000 nových S-17 Pro Antminerů zaplatila společnost celkem 1,35 milionů dolarů, což představuje částku 1 350 USD za soupravu. Maloobchodní cena v internetovém obchodě Bitmain je 1 400 USD za jednotku.

Závěr

Riot Blockchain se zaměřuje na budování, provozování a podporu technologií blockchainu. Jeho primární operace spočívají v těžbě kryptoměn, cíleném vývoji kryptoburzy, identifikaci a podpoře inovací v tomto odvětví.

Společnost Riot Blockchain rovněž v dubnu letošního roku oznámila své plány na zahájení regulované kryptoburzy ve Spojených státech, a to do konce druhého čtvrtletí letošního roku. Tyto plány se však do současné doby nepodařilo společnosti Riot naplnit.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: