Reddit ruší nákupy za Bitcoin

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Začátek roku 2018 zatím nevypadá pro Bitcoin velmi pozitivně. Lavina negativních zpráv tlačí cenu Bitcoinu směrem dolů. Tento trend potvrzuje i další zpráva. Reddit je společnost, která nyní zcela odstranila BTC jako způsob platby.

Sledujte dění okolo Bitcoinu na našich stránkach.

Reddit ruší platby Bitcoinem

Když Reddit umožnil platbu Bitcoiny za svůj program “Gold”, mnoho lidí bylo příjemně překvapeno. Zároveň toto rozhodnutí mělo velký smysl. Bitcoin se stal oblíbenějším a transakční poplatky nebyly problémem. V průběhu let mnoho lidí používalo Bitcoin na nákup Reddit Gold zcela bez problému. Dosud zde nebyl žádný náznak, že by toto partnerství mělo skončit.

Od tohoto týdne to však vypadá tak, že Bitcoin už nemůže být použit na zakoupení Reddit Gold. Zatím není jasné, proč společnost takovéto rozhodnutí učinila.

Někoho můžou tyto kroky znepokojovat, protože se zdá, že počet obchodníků, kteří přijímají Bitcoin, se spíše zmenšuje, než roste.

Konečné rozhodnutí

Bohužel, toto rozhodnutí se zdá být konečné, a společnost Reddit nemá v úmyslu obnovit v budoucnu Bitcoin jako možnost platby. Ztráta jednoho z prvních uživatelů Bitcoinu je bolestivá. Zdá se však, že jiné platformy nakonec mohou zaujmout jeho místo.

Podle dosavadních informací Reddit údajně odstranil Bitcoin kvůli nadcházejícím změnám na platformě Coinbase. Vzhledem k tomu, že společnost Reddit má platby Bitcoinem přímo navázané na platformu Coinbase jako platební procesor, tyto změny představují pro Reddit zásadní problém.

Velká otázka spočívá v tom, zda Reddit v budoucnu povolí další platby v kryptoměnách. I když je údajné rozhodnutí konečné, počkejme si, jak to dopadne. Jak se říká “Nikdy neříkej nikdy”. Vývoj v kryptosvěte je velmi dynamický a překvapení může přijít kdykoliv.

Závěrem

Bitcoin a ostatní kryptoměny jsou vystaveny v poslední době velkému tlaku. Jsou to různé regulace, zákazy, ať už samotných kryptoměn nebo reklam a tak dále. Tuto negativní kampaň zatím s “odřenýma ušima” zvládají. O dalším vývoji vás budeme i nadále informovat.

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Marek Feder.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img