Recenze na produkt Mining od Crypto Kingdom – Jak to je doopravdy?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Týdenní zprávy] Čína údajně spustí své CBDC dříve kvůli COVID-19

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • White paper pro digitální dolar připravuje půdu pro americkou CBDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Z každé strany určitě slyšíš, jak byla v posledních měsících ziskovost těžby nízká a jak se experti vyjadřují ke spotřebě energie kryptoměn. Pro nás je ale toto období opravdu parádní, protože nakupujeme hardware za méně než poloviční ceny oproti poslednímu hypu! Navíc se soustředíme na rozvoj naší těžařské laboratoře, která umožňuje každý den těžit ty nejvýnosnější kryptoměny. A právě tato snaha se nám dlouhodobě vyplácí. Zajišťujeme klientům zisky v řádech jednotek procent a to v dobu, kdy konkurence vypíná své stroje, jelikož nepokryje náklady spojené s elektřinou na běžný chod.

Chceme, abys tuto situaci považoval za pozitivní i Ty, protože pro Tebe představuje jedinečnou příležitost, jak si s minimálními náklady vybudovat pasivní příjem na technologii, kterou všichni považujeme za revoluční.

Nechci si nechat utéct tyto luxusní slevy a chci získat více informací o těžbě

Myslíš si, že je na Tebe těžba příliš složitá a že bys sám těžit nedokázal? Zčásti máš pravdu, ale uvědom si, že na to nejsi úplně sám! Stejně jako pro Tebe přinášíme spolehlivé a aktuální informace okolo tradingu a spekulací nad vývojem ceny kryptoměn (víc informací zde), máme pro Tebe připravenou i možnost těžby pod vedením našich odborníků. Jsme schopni za Tebe vyřešit celý proces zapojování a nastavování těžby a dlouhodobě spravovat tvoje stroje. Navíc, pokud by ses daný měsíc dostal do ztráty, ztrátu platíme my! Jak je to možné? Jsme si naprosto jisti naší kvalitou.

Vice informací o našem produktu najdeš zde.

A co o nás říká náš klient, Jakub J.?

Dobrý den,

s kolegou jsme podnikatelé a pocházíme z Českých Budějovic. Protože se nám těžba zdála lukrativní, rozhodli jsme se zařídit si vlastní mini halu s ASIC těžbou i těžbou na grafických kartách. Na konci roku 2017 jsme probírali spolupráci s Danielem, ale nakonec jsme se nedomluvili, protože nás více lákalo vše řešit po vlastní ose. Halu jsme tedy úspěšně spustili v květnu 2018. Už v říjnu jsme však byli nuceni těžbu vypnout, jelikož přestala být rentabilní. Na Silvestra jsme se s Danielem dostali do kontaktu znovu, když nám přál šťastný Nový rok. V tu dobu jsme se dozvěděli, že kluci jsou v rámci miningu stále ziskoví, a tak jsme se rozhodli tuto příležitost ke spolupráci nepromarnit. Daniel nás pozval na jejich přednášku pro investory (bol som na nej aj ja, veľmi dobrý úvod do kryptomien a ťažby bez zbytočného predávania – pozn. šéfredaktora) a hned po skončení nám bylo jasné, že o spolupráci jednoznačně máme zájem. Vedoucí těžby je obrovsky znalý člověk a zejména oceňujeme objektivitu z hlediska příležitostí rizik! Následně jsme téměř okamžitě přesunuli naše grafické karty ke klukům do haly. To bylo někdy v druhé polovině ledna 2019. Hned v únoru a březnu už nám přišly první zisky, děkujeme!

Chci se přidat mezi ziskové klienty a začít také těžit!

Zajímavý příběh z historie miningu od Crypto Kingdom

Jak se těžilo v roce 2013? – Návratnost 20 dnů, ale i nespolehlivé raisery

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře