Prodej bitcoinů společností Tesla je, podle Justina Suna, skvělou zprávou

4.3
(8)

Zakladatel společnosti Tron Justin Sun se pustil do vysvětlení, proč je prodej bitcoinu společností Tesla vlastně skvělou zprávou.

Zpráva o tom, že Tesla prodala 75 % svých podílů v bitcoinech, zanechala na trhu s kryptoměnami trochu negativní dojem, ale ne všichni byli touto zprávou zarmouceni. Jedním z takových lidí je známý kryptoměnový podnikatel a nadšenec Justin Sun, který prohlásil, že odchod elektromobilové společnosti Elona Muska z bitcoinu (BTC) je pro kryptoměny skvělou zprávou a trh by se již neměl Teslou dále zabývat.

Zakladatel projektů jako Tron (TRX) a BitTorrent (BTT) poznamenal, že prodej bitcoinu za téměř miliardu dolarů pozitivně vystihuje likviditu, kterou mohou kryptoměny poskytnout velkým společnostem. Bitcoinové transakce společnosti Tesla navíc vytvořily velmi pozitivní precedens pro všechny korporace, které mají BTC ve svých rozvahách. Tento jev má (podle Jusitna Suna) potenciál v budoucnu povzbudit velké společnosti k nákupu kryptoměn. Na závěr pak Sun Muskovi poděkoval

“Papírové ruce” společnosti Tesla

Večer po uzavření obchodní seance na americké burze, se začaly objevovat první zprávy, že společnost Tesla prodala své bitcoiny. Celkově se společnosti podařilo za jimi držený bitcoin a status “papírových rukou od celé kryptokomunity” získat 936 milionů dolarů.

Vedle Justina Suna se k situaci vyjádřil i další významný kryptoměnový nadšenec a znalec korporátního prostředí – Michael Saylor. Zakladatel společnosti MicroStrategy uvedl, že pokud prodáte 75 % svých pozic v bitcoinu, stále vám 25 % zůstane. Uznávám, že s tím se dá opravdu jen velmi těžko polemizovat.

Sám Musk k celé záležitosti uvedl, že Tesla bude stále nakupovat další kryptoměny a současné prodeje vysvětlil nestabilní situací v Číně v souvislosti s následky COVID-19 a snahou zvýšit likviditu. Prohlášení o potenciálních budoucích nákupech naopak mnohé přimělo k domněnce, že Musk čeká na nové dno, aby mohl znovu zásoby bitcoinů doplnit.

Závěr

Zprávy naznačují, že společnost Tesla na své kryptoměnové sázce zřejmě ztratila kolem 150 milionů dolarů. Důležité ovšem je, že na kryptoměny nezanevřela a kdo ví, co přijde v budoucnosti. Třeba nakonec má Justin Sun i pravdu v tom, že prodej Tesly ukázal dalším společnostem, jak umí být trh vlastně likvidní.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Wake up !!!

A být mrtvý je super. Přece nevíme,co je po životě,ale podle pravidel krypta jistě skvělá věc. Proto už teď všichni živí si musí objednat pohřeb a rakev. To je podmínkou pro šťastný a bohatý život po smrti.
NO NEBER TO !!!
SKVĚLÁ ZPRÁVA DNE !!!
P.S. prodej btc teslou je jen další známka debility muska a blížící se jeho bankrot.

Standa

..říká pan Vejkap z Nemajnic, velký to myslitel, dle svých slov „majitel několika exekutorů“ ..:-))

Soudce Ti

Standa
Odpovědět na Soudce Ti
1 den před
A ty jsi posranej od hlavy až k patě, od narození až do teď a jako posranej i umřeš. Posranej přizdisráčskej život. Gratuluju.

5
Odpovědět
Standa_maly_dick
Standa_maly_dick
Odpovědět na Standa
1 den před
Stando ty jsi se narodil s malym pipikem co …

Wake up !!!

Jak chtěl Standa přijít k penězům.
” Kriminalisté navrhli obžalovat muže, který těžil virtuální měnu bitcoin s pomocí počítačů vystavených v prodejnách elektroniky. Za neoprávněný přístup k počítačovému systému mu hrozí půlroční až čtyřleté vězení. Informoval o tom mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jaroslav Ibehej.”

Jiří

Jj super zprava a co nejvíce lidí namotat do letadla😁😁Stando rychle nákupuj! 2030 má být bitcoin 500..ale spíš 500 Kč než 500tisic $😁😁

Wake up !!!

Jak chtěl Jarda přijít k penězům: “Kriminalisté navrhli obžalovat muže, který těžil virtuální měnu bitcoin s pomocí počítačů vystavených v prodejnách elektroniky. Za neoprávněný přístup k počítačovému systému mu hrozí půlroční až čtyřleté vězení. Informoval o tom mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jaroslav Ibehej.”

Xxx

Tohle už je na psychiatrii.

Wake up !!!

Snad mu dali jen podmínku., Psychické potíže máte všichni , vy socky nuzné, znáš to sám nejlépe. Změna nicku ti vůbec nepomůže!!! Ubožákem nemajetným, nevzdělaným jsi a zůstaneš !!! Max to ukončíš sám. Což bych ti doporučil. Jsi zcela zbytečná nula, co spotřebovává kyslík.

spot_img