Predikce: Cena Bitcoinu se vyšplhá na 60 000 dolarů

2
BTC - Bitcoin futures

Jak se budou vyvíjet ceny kryptoměn, zajímá každého. Koneckonců i náš portál Trading11 se tomuto tématu věnuje. Podívejme se tedy zpětně na jednu predikci ze začátku tohoto roku. Expert na kryptoměny a ICO Phillip Nunn v lednu předpověděl, že cena Bitcoinu dosáhne minima ve výši 6 000 dolarů a maxima 60 000 dolarů. Nunn poté, co cena Bitcoinu minulý týden klesla téměř o 18 %, zopakoval, že své předpovědi věří.

Získejte profesionální analýzy a exkluzivní pohled na kryptoměny na trading11.com

Polovina předpovědi se splnila

Phillip Nunn, generální ředitel společnosti The Blackmore Group a Wealth Chain Group, v lednu tohoto roku vyvolal zájem kryptokomunit a investorů. Předpověděl, že cena Bitcoinu v roce 2018 dosáhne spodní hranice 6 000 USD a AHT 60 000 USD. V té době cena Bitcoinu ztratila velké procento svého přírůstku z rekordní výšky v polovině prosince 2017. Z téměř 20 000 dolarů spadla na jen o něco více než 10 000 dolarů.

První polovina Nunnovy předpovědi se stala skutečností v prvním únorovém týdnu, když cena Bitcoinu na krátký čas spadla pod 6 000 dolarů. Nyní jsou mnozí lidé skeptičtí. Nevěří, že Bitcoin se v roce 2018 vrátí na svou ATH 20 000 dolarů, a už vůbec ne na 60 000 USD.

Může vás také zajímat: Jaká bude cena Bitcoinu na konci roku 2018? Analytici zaktualizovali své předpovědi

Nunn své předpovědi absolutně věří

Nunn, podobně jako většina ostatních investorů a analytiků v oblasti kryptoměn, bude souhlasit s tím, že hlavní faktor těchto vysokých procent predikcí v obou směrech může být vázán na vysokou volatilitu trhu. Nunn vysvětlil:

„Predikce byla založena především na volatilitě trhu, kterou v současnosti zažíváme. Myslím, že je to opravdu zjevné. Stojím absolutně za svou předpovědí. Všechny peníze, které v současnosti v krypto existují, jsou od veřejnosti. Takže je to všechno o náladách na trhu . Příval špatných zpráv, jako jsou regulace, může zvrátit dění na trhu. Průmysl je tak malý, že manipulace s trhem zde existuje.“

Přečtěte si také článek na téma manipulací: Tether čelí obvinění z manipulace kryptoměn – důvod loňského růstu trhu?

Vzhledem k tomu, jak se kryptoměnový trh rozvíjí, očekává se, že příliv institucionálních investic a nové infrastruktury pomalu zmírní manipulaci s trhem a (potenciálně) zvýší ceny.

Na závěr

Zbývá jen dodat, že jsme viděli několik předpovědí od osobností kryptosvěta a také z finančního sektoru. Rozmezí je opravdu široké, od úplného krachu až po 250 000 USD a více. Takže si počkáme a za půl roku uvidíme, kdo měl pravdu.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Marek H.

Zdroj: http://bitcoinist.com/

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře