Goldman Sachs: Cena Bitcoinu může jít výrazně dolů

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Netflix pravděpodobně nakoupí bitcoiny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin zpátky nad 50 000 USD • Ethereum nyní k dispozici i na Amazonu • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Celková kapitalizace kryptotrhu zůstala nad...

Předpovídat vývoj cen ve světě kryptoměn nemá skoro žádný smysl. Hodně lidí se ale shodne na tom, že využívání TA (technické analýzy) v případě kryptoměn nemusí vždy dopadnout nejlépe. Na druhé straně existuje velké množství traderů, kteří si tuto metodu nemohou vynachválit a vděčí jí za značné zisky. Nikdo z nich však nevlastní křišťálovou kouli a proto je třeba brát prohlášení ohledně budoucích cen jakékoli měny s nutnou dávkou rezervy.

Tým odborníků z Goldman Sachs

Goldman Sachs sestavil tým odborníků na technickou analýzu, kteří dostali za úkol zkoumat možný vývoj ceny Bitcoinu. Podle výsledků, které daný tým zveřejnil, se cena Bitcoinu může dostat ještě níže než byla v únoru. 12. března měl prý tento tým, pod vedením Sheby Jafari, vydat varování pro své klienty. Údajně se cena BTC může v nejbližších dnech až týdnech ještě dále propadat.

Odborníci prý upozorňovali na rozhraní mezi 7 667 dolary a 7 198 dolary. Ve zprávě se mělo nacházet sdělení, že:

“Velmi důležitý level nás čeká mezi 7 667 až 7 198 dolary. Pokud bychom se v tomto rozpětí nedočkali podpory a cena by padla ještě hlouběji, je velmi pravděpodobné, že se dočkáme nižších cen Bitcoinu, než tomu bylo v lednu a únoru.

Přesto všechno Goldman Sachs Bitcoin nezatracuje.

Sheba Jafari a Bitcoin

Sheba Jafari se o Bitcoinu vyjadřovala už během minulého roku. Sama jej několikrát ostře kritizovala. Ještě v polovině července 2017 předpovídala, že cena Bitcoinu dosáhne hranice 4000 dolarů koncem roku 2017 (my všichni dobře víme, jak hodně se mýlila). Obdobně se v listopadu 2017 vyjádřila i ke konsolidaci kolem hranice 8 000 dolarů, která nastala před obrovským růstem, jenž přišel v prosinci.

Tip – nejnovější články naleznete také na našem Facebooku, Instagramu či Twitteru

Závěr

Jak jsme si již řekli na začátku, pokud se chcete řídit pouze technickou analýzou, buďte velmi opatrní. Nikdo totiž neumí předpovídat budoucnost a i když může mít technická analýza v některých případech pravdu, vůbec to nemusí být pravidlem.

Disclaimer:Tento článek a informace v něm obsažené nemohou být považovány za finanční poradenství. Pokud se i přesto rozhodnete k nákupu Bitcoinu, řiďte se vlastním úsudkem.

Zdroj:
cointelegraph.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře